Jump to content

Recommended Posts

Acme Koxp Normal Dosya sorunu

Acme koxp normalin son versiyon dosyasını indirdim çalışmıyor. Hata veriyor. Virüs programı yok . Defender ise tamamen regeditten kapalı. Pc de hiç bir sorun yok. Çünkü 4 tane pc den denedim ve hiç birinde çalışmıyor.  Son üç versiyonuda (2.0.3.1 , 2.0.3.4 , 2.0.3.7 )   indirdim her pc den ama başarısız .  Dosyanız bozuk diye düşünüyorum. Başka açıklaması yok. Yıllardır kullanıyoruz . Hep aynı bilgisayarlarla oynadık ve hiç virüs programı gibi şeyler yüklemedik ve  hiç böyle bir problemle karşılaşmadık.

Link to post
Share on other sites

Bak bende biliyorum normalde sorun yok 2yıldan fazladır kullanıyoruz ve sürekli güncelliyoruz indiriyoruz siliyoruz. Zaten ilk defa karşılaştığımız bir durum. Virüs programı yok . Defender kapalı. Güvenlik duvarı bile kapalı. engelleyebilecek herhangi bir program yok yani ben anlamadım zaten neden böyle oluyor. Yok engelleyecek program yok derken , Ekstradan indirdiğimiz saçma sapan bir program bile yok. Kaldıki 4 tane farklı pc den denedik. Hiç birinde olmuyor. Yani ortak sorunu olan bir durum yokki pc lerin. 2si win 7 1 i win 8 1i win 10. Hiç birinde virüs programı yok ve hepsinde defender kapalı. Winrar olarak iniyor rar dosyası olarak. Winrarı kontrol ettim ondada bir sorun yok. Dosyayı onar dedim winrardan kesinlikle onarmıyor hiç bir pcden. Yani yok dosya çalışmıyor. Sizin normal bir pcden indirim deneme şansınız var mı ? Yani benim aklıma bir çözüm gelmiyor.

Link to post
Share on other sites

acme koxp en son sürümü banada böyle yollarmısınız bende gıremıyorum arkadasın olayı gibi benımde durumum dosyayı ındırıyor fakat acmıyor hata verıyor en güncel sürümü banada böyle tek tek yollarmısınız 3 gundur gıremıyorum bosu bosuna gıdıyor koxp

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...