Jump to content
osmoks

Alemgame 0x000000 Hatası

Önerilen Mesajlar

Alemgame 0x000000 hatası

sevgili @DEVILCRAFT öncelikle hizmetin kalitesi için gerçekten teşekkürler. fakat bu hatayı aşamıyorum dünden beri giremiyorum. lütfen yardımcı olur musunuz. aynı hatayı alanlar da uplarsa sevinirim 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, DEVILCRAFT yazdı:

güncellendi - notu tekrar veriyorum. gerekmedikçe oyunun patchlerini yüklemeyin yoksa beklersiniz böyle

hocam kolay gelsin bende "0xB0000002" "Uygulama düzgün başlatılamadı (0xc0000142)" şeklinde hata alıyorum

En son 19 temmuzda güncelleme yapmışım siz demeden önce bu sorun ne zaman düzelir ve telafi yapılacakmı ben daha yeni aldım koxpu o yüzden yeni denedim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, ammar21 yazdı:

S.a hocam TBL SATISLARINIZ VARMIDIR ACABA ??

koxpta tbl editor mevcut dosya olarak yapmıyoruz.

15 saat önce, timobaba yazdı:

hocam kolay gelsin bende "0xB0000002" "Uygulama düzgün başlatılamadı (0xc0000142)" şeklinde hata alıyorum

En son 19 temmuzda güncelleme yapmışım siz demeden önce bu sorun ne zaman düzelir ve telafi yapılacakmı ben daha yeni aldım koxpu o yüzden yeni denedim.

abicim üstte güncelleme verdiğimi söyledim zahmet olmazsa güncellemeyi indirinde kullanın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, DEVILCRAFT yazdı:

abicim üstte güncelleme verdiğimi söyledim zahmet olmazsa güncellemeyi indirinde kullanın

Ben zaten dün öğlen 4 5 gibi indirmiştim şuanda çalışıyorum fakat eve gidince deniyim tekrar indirmeyi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende az önce satın aldım ama aynı sorun bende de mevcut daha önce kullanmadığım için doğal olarak patch çekmeme olayını bilmiyordum. Bakalım beklemedeyiz düzelir inşallah.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
58 dakika önce, DRACONI yazdı:

Bende az önce satın aldım ama aynı sorun bende de mevcut daha önce kullanmadığım için doğal olarak patch çekmeme olayını bilmiyordum. Bakalım beklemedeyiz düzelir inşallah.

Hocam oyuna güncelleme yap ben öyle yaptım çalıştı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...