Jump to content
  • Kaydol

maybeone
 Share

Önerilen Mesajlar

acme yeni aldım yardım lütfen

slm alemgame için acme v2 aldım skill sürelerini kısaltmak için . videoyu izledim yaptım  . skill barda skill hızlı bir şekilde doluyor sorun yok ama skillin normal dolma süresi geçesiye kadar skili tekrar kullanamıyorum . botu aç yaptım yine aynı kapa yaptım yine aynı . sonra baktım bu sefer skili vurmuyor sol altta spike is modified . use orjinal ,,,,, data table  böyle biz yazı çıktı . nerde hata yapıyorum yardım lütfen

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, maybeone yazdı:

acme yeni aldım yardım lütfen

slm alemgame için acme v2 aldım skill sürelerini kısaltmak için . videoyu izledim yaptım  . skill barda skill hızlı bir şekilde doluyor sorun yok ama skillin normal dolma süresi geçesiye kadar skili tekrar kullanamıyorum . botu aç yaptım yine aynı kapa yaptım yine aynı . sonra baktım bu sefer skili vurmuyor sol altta spike is modified . use orjinal ,,,,, data table  böyle biz yazı çıktı . nerde hata yapıyorum yardım lütfen

videoda en altta bir not var onu oku.
skill süresini istediğin gibi kısalta bilirsin fakat server taraflı kontrollerde var 60 saniyelik skiili 5 saniyede bir vuramazsın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok değil biraz düşürsün . itemsiz adam kesilmiyor deli gibi can dolduruyor birde seri seri vuruyor . yani demem o ki adamlar legal değil . bunlar kullanıyorsa çalışıyordur . ben eksik yaptığım bişey varmı onu sormak istiyorum nerde hata yapmışımda olmadı .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, maybeone yazdı:

çok değil biraz düşürsün . itemsiz adam kesilmiyor deli gibi can dolduruyor birde seri seri vuruyor . yani demem o ki adamlar legal değil . bunlar kullanıyorsa çalışıyordur . ben eksik yaptığım bişey varmı onu sormak istiyorum nerde hata yapmışımda olmadı .

eksik yaptığın bir şey yok tolerans payını bulup yani kullanılabilecek derecede cd azaltırsın ötesi olmaz kalan tek şey senin oynayış stratejine kalıyor hocam

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...