Jump to content
  • Kaydol

Acme Koxp Saçma Sapan Atak Yapıyor Yardım Lütfen

masteraster44
 Share

Önerilen Mesajlar

Acme Koxp saçma sapan atak yapıyor yardım lütfen

Bugüne kadar kullanmadığım bot kalmadı. Bu bot ayarlarını beceremedim. Kafasına göre bi yere gidiyor. Farm yapamıyorum herhangi lwl kasmak yada farm kasmak için video bulamadım . Lütfen video varsa atabilir misiniz ? Günlerim harap oldu. Bari 1-2 gün işe yarasın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, masteraster44 yazdı:

Acme Koxp saçma sapan atak yapıyor yardım lütfen

Bugüne kadar kullanmadığım bot kalmadı. Bu bot ayarlarını beceremedim. Kafasına göre bi yere gidiyor. Farm yapamıyorum herhangi lwl kasmak yada farm kasmak için video bulamadım . Lütfen video varsa atabilir misiniz ? Günlerim harap oldu. Bari 1-2 gün işe yarasın

Atak ayarlarını ss olarak at ve ne yapmak istediğini söyle

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

33 dakika önce, masteraster44 yazdı:

DDv4Mo.png

Merkez al butonuna basmamışsın o yüzden moba git desen bile gitmez
R atağın yapacağı tek işlem r paketi atmak onun yüzünden kafasına göre bir yere gitmez vede kanat zaten yanıp söner oyunun özelliği o 
gördüğüm kadarı ile priestsin yani okçu olmadığın için uzaktan vuramazsın ama skill listesinin altında skill mesafesi var gördüysen arttırırsan uzaktan vurmayı dener.
Hedef mesafesi ise merkez aldığın yerden gidebileceği hedef seçebileceği mesafedir. sen 40 yapmışsın orayı

kısacası ayarları düzgün yapmadığın için istediğin şey olmuyor azıcık göz gezdirip okursan yapamayacağın şey yok

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...