Jump to content

DevilCrafty Koxp Platformuna Hoş Geldin!

Yıllardır Süren Kalite ^^
Daima Güncel Koxplar!
Yerini Almak İçin Hemen Üye Olup Bizlere Katılabilirsin!
Üye Ol!
kankaz12981

Güncellicekmisiniz Acaba Hala Tam Bir Bilgi Yok.

Önerilen Mesajlar

Güncellicekmisiniz Acaba hala tam bir bilgi yok.

@DEVILCRAFT hocam  gün oldu botu alalı günler gitti sölemiyorum bile sadece cikip net bir bilgi verın kingdoma yetişecekmı güncelleme bu kadar basit başka koxp yapımcısıda var tek degılsınız sadece ben o parayı verıp aldıgım ıcın karşılıkgındada hizmet beklıyorum yapamıyoırsanızda iade edin o zaman ...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, kepo yazdı:

insanların hayatlari sadece bu k0xpu üretip satmak değil, 50 100 tl k0xpa verip insanların sahibi gibi davranmayın. Ben bugune kadar @DEVILCRAFT kimseyi mağdur ettiğini görmedim.

İnvoker reis dogru söylüyor :D reyiz koyu bırakta bi dota atak :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, jumby3851 yazdı:

sa arkadaşlar botu yeni aldımda oyuna girince bot ekrana gelmiyor sorun nedir acaba bilginiz varmı ?

k0xp 2 haftadir yok dostum  yeni güncelleme beklıyoruz . bugun yarın gelmez beklıcenız artık belki knigdom acılıs oncesı pacht getircenigi icin k0xp paylasmıyorlardir acıldıktan 1 saat sonra bi supriz yapabilirler :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
29 dakika önce, DEVILCRAFT yazdı:

Defalardır cevapladık henüz güncelleme yok ve bir zamanda belirtmedik anlayış gösterin lütfen 

Bu kadar sürmezdi aşmanız ? başka bir sitede anında verdiler güncellemeyi sabaha sizdende gelir diye bekliyorm

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bunun tek bi anlamı olabilir Devilcraft knigdomla anlasılmıs ondan dolayi k0xp guncellenmıyor 
diger k0xp satan anında guncellıyor bu kadar insan k0xp satin aldıgı  halde baska işlerinizi on planda tutuyorsunuz burayi artik salmıssın resmen hala mıllet sizden k0xp  beklıyor ........

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
48 dakika önce, tuncay sevencan yazdı:

bunun tek bi anlamı olabilir Devilcraft knigdomla anlasılmıs ondan dolayi k0xp guncellenmıyor 
diger k0xp satan anında guncellıyor bu kadar insan k0xp satin aldıgı  halde baska işlerinizi on planda tutuyorsunuz burayi artik salmıssın resmen hala mıllet sizden k0xp  beklıyor ........

ağir saçmaladin ya birakın bu anlaşmişlari artik adam nıye anlaşsin akıl var mantık var 2 gun sonra geldıgınde bot anlasmamı bıtırcek bıkmadınız sunları yazmaktan başka bişey vardir geç geliyordur güncelleme olabilir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, Wonnick yazdı:

ağir saçmaladin ya birakın bu anlaşmişlari artik adam nıye anlaşsin akıl var mantık var 2 gun sonra geldıgınde bot anlasmamı bıtırcek bıkmadınız sunları yazmaktan başka bişey vardir geç geliyordur güncelleme olabilir

skyden koxp cıkarmıcaz demişler arkadaslara  ondan dıyorum 2 haftadir gelmıosa ne olabilir .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, tuncay sevencan yazdı:

skyden koxp cıkarmıcaz demişler arkadaslara  ondan dıyorum 2 haftadir gelmıosa ne olabilir .

kim demiş onu ? sizin şu hayali arkadaşlarınız çok konuşuyor cevap veriyorum halen gereksiz yorumlarda bulunuyorsunuz. acme serverlar arası sürüm farklılığı olduğu için çalışan serverlar var diye kapatmadık şuan hepsinin güncellemeyi aldığını gördüğüm için kapattım mağazayıda ve bildirimi geçtik  önceden beklemede kalın diye, çok geçmiş bir zamanda 2-3 ay çıkarmadığımız bile olmuştu aşamadınız mı yapamadınız mı kesin anlaştılar gibi saçma sapan şeyler yazmanıza gerek yok o cevaptan sonra

eğer yeni satın almış kişiler varsa kullanamadıkları için bana gelip geri iadesini alabilirler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dün akşam satın aldım saat 21 gibi 

Bir saat önce, DEVILCRAFT yazdı:

kim demiş onu ? sizin şu hayali arkadaşlarınız çok konuşuyor cevap veriyorum halen gereksiz yorumlarda bulunuyorsunuz. acme serverlar arası sürüm farklılığı olduğu için çalışan serverlar var diye kapatmadık şuan hepsinin güncellemeyi aldığını gördüğüm için kapattım mağazayıda ve bildirimi geçtik  önceden beklemede kalın diye, çok geçmiş bir zamanda 2-3 ay çıkarmadığımız bile olmuştu aşamadınız mı yapamadınız mı kesin anlaştılar gibi saçma sapan şeyler yazmanıza gerek yok o cevaptan sonra

eğer yeni satın almış kişiler varsa kullanamadıkları için bana gelip geri iadesini alabilirler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
22 saat önce, DEVILCRAFT yazdı:

Defalardır cevapladık henüz güncelleme yok ve bir zamanda belirtmedik anlayış gösterin lütfen 

Neyin anlayışı pardonda saatler gidiyor k0xpu güncelleyince eklemiyorsunuz da zaten giden zamanı sadece mağduriyet var ortada 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
20 saat önce, DEVILCRAFT yazdı:

Ben 1 hafta önce aldım ve güncelleme gelicek dediler bende buna güvenerek beklemede kaldım ve 1 kere giriş yapmayı denedim 0x0000 hatasıı aldım ve oyuna bağlanmıyor öyle boşu boşuna süresi bitiyor onuda geçtim belirli bi gün söyleseydiniz arkadaşlara yani kimse mağdur olmazdı bu benim şahsı görüşürüm tabi anlayışınız için teşekkür ederim güncelleme tarihini beklemedeyiz!!!!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
20 saat önce, ozgun321 yazdı:

kooxp la 2 çar sokabiliyozmu şuan o yeterli benim için 

şu anda bot güncelleme çalışmaları devam ediyor detaylı bir güncelleme geldiği için biraz vakit alacak maalesef ve bot güncellendiğinde gerekli açıklamar yapılacaktır.ve telafi hediyeleri verilecektir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap