Jump to content
  • Kaydol

Önerilen Mesajlar

Makale Yazarak Para Kazanma

Arkadaşlar herkese merhaba;

Madem serbest kürsü burası, konu ile alakalı olmayan serbest başlıklar yazabiliyoruz, bende bu siteye özel olarak özgün yazdığım bir yazı ile katılayım dedim. Size son günlerde denediğim (yaklaşık 4 aydır) bir internetten para kazanma metodundan bahsedeceğim. Bu metot aslında bir tarz kripto para madenciliği. Kripto para madenciliği derken olay sizi korkutmasın. Çünkü bitcoinde olduğu gibi yüksek performanslı fiziksel sunuculara ihtiyacınız yok. Evinizdeki makale yazabileceğiniz ve internete bağlanabileceğiniz her pc işinizi çözecektir.

Bu koinin adı SCR. Şuan openledger ve hotbit gibi güvenilir ve global borsalarda işlem görüyor.  Madencilik mantığı ise şu şekilde:

 

  1. Scorum'a ait 19 domainin herhangi birinde bir üyelik oluşturursunuz.
  2. Oluşturduğunuz üyelik ile %100 özgün spor makaleleri yazarsınız, yada yazılan makalelere yorum yaparsınız.
  3. Yazı ve yorumlarınıza oy beklersiniz.

İşte madencilik yapmak mantık olarak bu kadar basit. Ama mantık olarak. Aslında öyle çalışmadan para kazanılabilecek bir iş değil. Günde bir kaç saat bu siteye ayırmanız gerekir.

Ayrıca Scorum yöneticilerinin ve diğer üyelerin düzenlediği yarışmalara katılarak da SCR kasmanız mümkün. Hatta bu sitenin freeroll (yani ücretsiz) poker turnuvası düzenleyen bir sitesi var. Tıpkı Facebbok'taki Zynga poker gibi ücretsiz. Buradan poker oynayarak da para kazanabilirsiniz.

Temeli spor alanında makale yazarak para kazanma olan bu sistem ile alakalı bir sorunuz varsa cevaplamaya hazırım. Sistemde herhangi bir referans sistemi yok. İstediğiniz linkten üye olabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

×
×
  • Yeni Oluştur...