Jump to content

Koxp'a Bana Göre Eklenmesi Gereken özellikler

Recommended Posts

Koxp'a bana göre eklenmesi gereken özellikler

12 gündür kullandıgım botun eksiklerini yazmak istedim ezel ve aktayın bu konuda bir şeyler yapacagını düsünüyorum

İlk olarak bot piyasadaki en stabil ve en güvenilir bottur arkadaslar kendi hatanız dısında ban yeme riskiniz sıfır.

bota eklenmesini umdugum en önemli özellik ft-utc-jr-bdw-chaos  otomatik girme eklenmesi şart bence özellikle ft girme olayı 

botun potçu ve banka rotası sıkıntı çıkarıyor fixlenmeli  aynı şekilde maden de o şekilde yapılan rotayı değilde kafasına göre bir rota belirleyip slota gidiyor

Pazardan item bulma olayı malesef cok kötü karakter tek tek pazarları dolasıyor ancak itemleri yine de bulamıyor.Bir liste şeklinde pazardaki itemleri ve fiyatlarını görme olayı yapılabilir  bilmiyorum ama yapılsa şahane olurdu.

*edit: Eslant bos tarama çalısmıyor yakındaki npclerin koordinatlarını gösterip alarm veriyor 

Bunlar dısında koxpun herhangi bir eksigi ve kusuru yok bence botun gayet stabil ve işimi gördü bot yeni servera bu özellikler gelirse cok daha iyi olacagını düşünüyorum.

bu eklemeler ile harika bir koxp olacağından şüphem yok. Bunlar hem benim edindiğim hem de koxp'u önerdiğim ve kullanan kişilerin bana söyledikleri tecrübelerdi.En kısa zamanda oto event katılımın gelmesi dileğiyle ilgin için teşekkürler hocam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...