Jump to content
  • Kaydol
sabrican22

Tecrübeli Arkadaşlardan Bir Yardım Lütfen. ( Koxptan Legale Geçme )

Önerilen Mesajlar

Tecrübeli arkadaşlardan bir yardım lütfen. ( Koxptan Legale geçme )

Ben iki tane bilgisayar ile oyun oynuyorum, gündüz çarımla koxp kullanıp pazar  yapıyorum hiçbir şekilde report vs. yemeden kendi halimde takılıyorum ( koxpu multi açıp pazar yapmak için kullanıyorum) Geceleri de diğer bilgisayarımda tamamen legal olarak farm yapmak istiyorum ( Genie ile Uruk, Harpy vs. ) . Bu mümkünmüdür ? Yani gm slota gelip beni kontrol ettiğinde daha önceden koxp açtığımı görebilir mi ? Ban ya da hapis yermiyim ? ve Gm beni kontrol ettiğinde Ip'mden diğer bilgisayarımda açık olan diğer  koxp kullandığım karakterimi  görebilir mi ? 

Cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Saygılar 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgisayarını formatlarsan ve iki hesabına da legal giriş yaparsan ban yemezsin.Eğer koxpla oto upgrade,atak sc  veya ts bastıysan son günlerde 3-4 gün sonra tpt c veya tpt x ya da düz tpt ban yeme olasılıgın oldukca fazla

Ancak bir çarla koxpla gireyim diğeri legal olsun dersen tpt ip match banın hayırlı olsun diyebilirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bu konu oldukça eski. Lütfen bunu düzeltmekten ziyade yeni bir konu açmayı düşünün.

Sohbete katıl

Şimdi kayıt olabilir veya daha sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer Hesabınız Varsa, Şimdi Giriş Yapın Hesabınızla Cevap Vermek İçin.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...