Jump to content
  • Kaydol
22922_1472727499

USKO Bot Hakkında Bir Kaç Soru

Önerilen Mesajlar

Bot hakkında bir kaç soru

Başta söylemek isterim bu forumun ilk üyelerindenim o zamanlar daha koxplar fln yayınlamamıştı piyasa da olan paralı satılan ya da eski sürüm olupta güncellenmemiş koxpları güncelleyip crackleyip bura da paylasıyordu tek ti sanırım hergün online olurdum bu forum da tabi yıllar önceydi 2014 seneleriydi emeğinin karşılığını alıyorsundur inşallah e malum babamız veegileri arttırdı poşete bile zam geldi ama sen emin ol piyasa da teksin fiyatta gayet makul lafı fazla uzatmayacağım...

Şimdi botu aldık almasına da 

Özellikleri hakkın da pek açıklama yok forum da resimli olarak koymuşsun ama birde güzel bir konu bekliyorum senden her checkbox olsun box lar olsun açıklamalı bi yazarsan sevinirim.

Başta botta ekstra->ex3 kisminda genie yi aktif ettigimizde üzerimiz de çıkan Gennie yazisini herkez mi görüyor yoksa sadece biz mi?

Ikincisi r atak ile 3 lu ve ya 5 li oku aktif ettigim de dc geliyor.bunun sorunu büyük ihtimalle aynı anda çalışmasından dolayı diye düsünüyorum ama aynı anda çalışırsa da mükemmel olur 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Öncelıkle İlk Soruna Degilde Sonra Paragrafındaki Soralara Cevap Vereyim ... 
Beleş Genie Sadece bendemi Görünüyor : Evet Birtek SEnde Görünür ama Bütün özelliklerini Kullanırssın Genienin...

R Atak İle 3lü 5 li Aktif Ettiğimde Dc geliyor : Kardeşim R + 3 + 5 Bu Skıllerı Ayrı Ayrı Attıramazsın .. Botta 4lü ok 6 lı ok 8 li ok Diye Secenekler var En aşagıda ...Onları Secersen Ve Atak hızını En az 1350 ye Ayarlarsan Dc Olmazsın ... Dc Olma İhtimali NAsıl Olur ... Bot atak Aktifken Charla cok oynarsan Ordan oraya Cekersen Charı Dc olma İhtimalin Yükselir ...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
18 saat önce, 22922_1472727499 yazdı:

Bot hakkında bir kaç soru

Başta söylemek isterim bu forumun ilk üyelerindenim o zamanlar daha koxplar fln yayınlamamıştı piyasa da olan paralı satılan ya da eski sürüm olupta güncellenmemiş koxpları güncelleyip crackleyip bura da paylasıyordu tek ti sanırım hergün online olurdum bu forum da tabi yıllar önceydi 2014 seneleriydi emeğinin karşılığını alıyorsundur inşallah e malum babamız veegileri arttırdı poşete bile zam geldi ama sen emin ol piyasa da teksin fiyatta gayet makul lafı fazla uzatmayacağım...

Şimdi botu aldık almasına da 

Özellikleri hakkın da pek açıklama yok forum da resimli olarak koymuşsun ama birde güzel bir konu bekliyorum senden her checkbox olsun box lar olsun açıklamalı bi yazarsan sevinirim.

Başta botta ekstra->ex3 kisminda genie yi aktif ettigimizde üzerimiz de çıkan Gennie yazisini herkez mi görüyor yoksa sadece biz mi?

Ikincisi r atak ile 3 lu ve ya 5 li oku aktif ettigim de dc geliyor.bunun sorunu büyük ihtimalle aynı anda çalışmasından dolayı diye düsünüyorum ama aynı anda çalışırsa da mükemmel olur 

deneme saatleri var akşam 7-9 arası girip deneyebilirsin checkboxları kendin

okçuda o bahsettiğin r atack zaten 4lü ve 9 lu ok şeklinde mevcut ekstradan r seçmene gerek yok 

yani şöyle diyeyim 5li ok + 3 lü ok + r =9 lu ok seklinde

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bu konu oldukça eski. Lütfen bunu düzeltmekten ziyade yeni bir konu açmayı düşünün.

Sohbete katıl

Şimdi kayıt olabilir veya daha sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer Hesabınız Varsa, Şimdi Giriş Yapın Hesabınızla Cevap Vermek İçin.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...