Jump to content

Önerilen Mesajlar

Usko bot

Merhabalar Skype kullanmadığım için buradan yazıyorum koxp da sorun var 2. alışım 1 ay içerisinde fakat son 3 gündür bot rpr gittiğinde geri dönerken pot basmıyor slotta basmıyor vs sürekli ölüyor ve saatlerim yazık oluyor ve merkez aldıgım zaman sürekli farklı yerlere gidiyor charlarım sorun nedir acaba bakarmısınız

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Canberk6161 yazdı:

Usko bot

Merhabalar Skype kullanmadığım için buradan yazıyorum koxp da sorun var 2. alışım 1 ay içerisinde fakat son 3 gündür bot rpr gittiğinde geri dönerken pot basmıyor slotta basmıyor vs sürekli ölüyor ve saatlerim yazık oluyor ve merkez aldıgım zaman sürekli farklı yerlere gidiyor charlarım sorun nedir acaba bakarmısınız

koxpun bulunduğu klasörde settings dosyasını silip tekrar ayarları sıfırdan kurmanı tavsiye ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Canberk6161 yazdı:

@DamaS  koxpu tekrar indirip tekrar yaptım fakat yine aynısı oluyor @DEVILCRAFT ın cevaplamasını bekliyorum artık 2 char ile oynuyorum 1 i normal diğeri anormalleşiyor sadece

ilk güncellemede düzeltilir bazen sorun cıkarıyor bu şekilde

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bu konu oldukça eski. Lütfen bunu düzeltmekten ziyade yeni bir konu açmayı düşünün.

Sohbete katıl

Şimdi kayıt olabilir veya daha sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer Hesabınız Varsa, Şimdi Giriş Yapın Hesabınızla Cevap Vermek İçin.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...