Jump to content

DevilCrafty Koxp Platformuna Hoş Geldin!

Yıllardır Süren Kalite ^^
Daima Güncel Koxplar!
Yerini Almak İçin Hemen Üye Olup Bizlere Katılabilirsin!
Üye Ol!
kralmono77

USKO Koxp Aldım Bu Hatayı Alıyorum

Önerilen Mesajlar

Üstadım DEP AYARLARI hakkında video linki paylaşıyorum buradan DEP AYARLARInı yapabilirsin.
Video'da sadece Knight OnLine için seçim yapılmış. Sen oraya kullandığın botun içindeki exelerin tamamını ekleyeceksin.

* Botu indirirken veya kullanmadan önce mutlaka Windows Defender'in ve diğer kullandığın antivirüslerin hepsinin kapalı konumda olduğundan emin ol.
* Visual Distrubition Packages C++ 2005 ten 2019 a kadar tüm hepsinin yüklü  olduğundan emin ol

* Windows 10 kullanıcıları özellikle güncellemeler yüzünden bazı sıkıntılar yaşayabiliyor, bunun çözümüde IOBit Driver Booster kurup eksikleri gidermendir ( IOBİT Driver Booster ı çalıştırıp tarama yaptıktan sonra ayarlar kısmından Oyun Destek Paketlerini Seçip tekrar taratmayı Unutma) böylece eksiksiz kurulum sağlanır.

* Bot kullanıcılarının basit ve sıklıkla yaptığı hatalardan bir diğeri de botu Yönetici olarak çalıştırmamaktır!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra yine giriş sağlayamazsan (PROFESYÖNEL OLMAYANLAR BU YÖNTEMİ DENEMESİN!!) ;

Regedit dosyasını sağ tık yönetici olarak aç 

HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE klasörü altında Knight Online yazan klasörü silip makinaya reset at sonra yukarıdaki adımları tekrar izleyip bota giriş yap ve oyuna gir.

Yine çözüm olmazsa YÖNETİCİLER'e özel mesaj veya Skype 'dan yaz. Kolay gelsin..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap