Jump to content

Recommended Posts

Eksik Bazı Önemli Özellikler

Konuyu başlıktada belirttiğim gibi koxpta eksik gördüğüm bence herkes içinde önemli bi kaç şeyi yazmak istedim yetkili bir arkadaş görür ve ilgilenirse çok güzel olur.

1- Beleş genie özelliğinde genie kullanılıyor fakat kafamızda genie yazısı çıkmıyor bu yüzden  slota gelen her adam direk video çekmekle tehdit ediyor beleş genieyi açtığımızda kafamızda genie yazısı çıkması çok iyi olur yapılabilirse.

2-Madende her üstümüz dolduğunda town atıyor ve üstümüzdekileri kırdırmaya gidiyor aslında sadece dc flash kassa ve mysterious gold manları town atmadan  üstüzümüz dolduğunda çöpe atsa  ve madene devam etse sadece rpr geldiğinde rpr ye gitse karakter daha az dikkat çeker diye düşünüyorum.

3-Ben koxptaki beleş atak scleri bilmiyodum ve kullanmıyodum 2 gün  önce bu atak scleri kullandım ve sadece o kullanan charım ban yedi sanırım o beleş atak scleri oyun yakalıyor.Kosptan kaldırmanız bence daha iyi olur bilmeyenler vs için.

4-Priestteki heal seçeneği sadece kendisine heal atıyor partydeki herhangi birine heal atmıyor.

Bunları yazdım çünkü ben uzun süredir ve hala koxpu bu platformdan alıyorum ve kullanmaya devam ediyorum.Piyasadakileri görüyoruz zarzurtbot çelikçombalakbot abdülhamitbot hiç güven vermiyor.Yani nacizhene eksikleri yazmak istedim yapılabilirse  bunlar çok güzel olur.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...