Jump to content
dehac

USKO Ban Yada Hapis Olurmu Yardım

Önerilen Mesajlar

Ban yada hapis olurmu yardım

Bugün pcnin kastığını farkettim ve edit client bulup onunla çarları oyuna sokmaya çalıştım edit cliente patch attırdıktan sonra bir kere xigncode silmeden launchden starta tıkladım ve xigncode doldurdu akabinde id pw feln yazmadan direk kapatıp xigncodeyi sildim üstüne o klasörüde sildim şimdi sorum şu bundan sonra girdiğim çarlara herhangi birşey olur mu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Koxpla bir kere girdikten sonra asla ve asla legal girmemelisiniz. format attıktan sonra girin yoksa ban geliyorum demez
senin sorununa cevap olarak bir şey diyemem log almış yada almamış artık neye ne zaman bakıyorsa

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla 3 gün önce 1 kere launcher patch attıracağım diye exeden xingcode güncelledi daha xingcode dolmadan pc kapatıp format attım. Bu iş şakaya gelmez oyunda olsun olmasın bütün hesapların tpt yer. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 3/6/2019 at 11:59, adioskid yazdı:

oyuna patch geldiği zaman nasıl güncelleyebiliriz peki ?

piyasadaki diğer koxplardan farkımız gelen her güncellemeye uyarlamak zorunda olmamamız yani güncellemeleri yapmanıza gerek yok ne zaman yeni .exe getirseler ve oyuna girişte outdate client version hatası verip oyuna almazsa o zaman güncelleriz 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bu konu oldukça eski. Lütfen bunu düzeltmekten ziyade yeni bir konu açmayı düşünün.

Sohbete katıl

Şimdi kayıt olabilir veya daha sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer Hesabınız Varsa, Şimdi Giriş Yapın Hesabınızla Cevap Vermek İçin.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...