Jump to content

Önerilen Mesajlar

Sanal Makinede Dc Sorunu

Merhabalar,

VMware kullanarak oluşturduğum sanal makinemde multi ile giriş yapmak istedim çünkü xigncode trojan algılayıp oyundan atıyordu legal olarak.

1.Bot ile giriş yaparken proxy kulan seçip oto proxy active edince id şifre kısmından sonar 10061 veriyor atıyor.

2.Proxy kullanmadan giriş yaptığımda oyunda 4-5 dakika durduktan sonar disconnect ediyor.

3.Disconnect yemeden once speedy.bot un verdiği hata ->  Access violation at address 03d6915C in module 'speedy.bot' Read of address 00000000

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sanal makine sorunlarına bir yardımda bulunamam fakat sanal makinede kullanma amacını anlamış değilim zaten koxp yeni bir pc bilgisi atıyor cliente
oto proxy çalışmaz, kendi proxyini alıp yazmalısın (manuel)
diğer hatalarda dediğim gibi sanal makine

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

36 minutes ago, DEVILCRAFT said:

sanal makine sorunlarına bir yardımda bulunamam fakat sanal makinede kullanma amacını anlamış değilim zaten koxp yeni bir pc bilgisi atıyor cliente
oto proxy çalışmaz, kendi proxyini alıp yazmalısın (manuel)
diğer hatalarda dediğim gibi sanal makine

Adamlar bot.exe sine kadar tespit edebildikleri için koxpu sanal makine içerisinde kullanmak istedim. Peki oto proxy normal makinede çalışırmı? Koxpu multi kullanmak için satın aldım fakat aldığım duyumlara göre proxy kullanmadan multi açılırsa ban riski fazlaymış.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
34 dakika önce, classyounger yazdı:

Adamlar bot.exe sine kadar tespit edebildikleri için koxpu sanal makine içerisinde kullanmak istedim. Peki oto proxy normal makinede çalışırmı? Koxpu multi kullanmak için satın aldım fakat aldığım duyumlara göre proxy kullanmadan multi açılırsa ban riski fazlaymış.

adamlar bot.exe sine kadar tespit edemez sen legal girmediğin sürece, oto proxy yok iptal oldu o yıllar önce o yüzden kendi proxyini almalısın, multi kullanırken proxy gerekecek zaten mecburen 1 ip den en fazla 2 char açılıyordu en son

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 minutes ago, DEVILCRAFT said:

adamlar bot.exe sine kadar tespit edemez sen legal girmediğin sürece, oto proxy yok iptal oldu o yıllar önce o yüzden kendi proxyini almalısın, multi kullanırken proxy gerekecek zaten mecburen 1 ip den en fazla 2 char açılıyordu en son

1 ip den en fazla 2 char açılıyorsa gerek kalmıcak proxy almama ama kesin bir bilgimi en fazla 2 açıldığı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bu konu oldukça eski. Lütfen bunu düzeltmekten ziyade yeni bir konu açmayı düşünün.

Sohbete katıl

Şimdi kayıt olabilir veya daha sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer Hesabınız Varsa, Şimdi Giriş Yapın Hesabınızla Cevap Vermek İçin.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...