Jump to content
  • Kaydol

Önerilen Mesajlar

Bir saat önce, 101isyankar yazdı:

Arkadaşınla her şeyiniz aynı muhtemelen ama bence charları koyduğunuz slotlar farklı yanılıyor muyum ? Bazı slotlarda dc sorunu var.

human manticorada bir sıkıntı olacağını sanmıyorum kordinatları ona göre belirledik 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben son patchler gelmeden önce , delosta 2 hafta solucan slotuna 25-30 level arası charlar koyuyordum ban yemediğim sürece charlara bir şey olmuyordu , asas kullanıyordum. Okçu koysamda bir sıkıntı olmuyordu. Eslantta denedim slot bakınma işlerini ve çoğu slotun buglu ( dc eden ) slotlar olduğunu gördüm.

(Koxpun son güncellemeleriyle bir sıkıntı oluştuysa haberim yok ama bu aralar pazardayım oyunda 3200 dkları görebiliyorum)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, soralarsadardayım yazdı:

@DEVILCRAFT yardım edecek mısınız ?

@101isyankar adlı arkadaş cevabını vermiş, dc veren slotlar var evet onun haricinde https://devilcrafty.net/announcement/9-speedybot-archer-okcu-ayarlari/ buradaki ayarları yaptığın sürece dc yeme durumu yok genel olarak sorun olsaydı haberim olurdu 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bu konu oldukça eski. Lütfen bunu düzeltmekten ziyade yeni bir konu açmayı düşünün.

Sohbete katıl

Şimdi kayıt olabilir veya daha sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer Hesabınız Varsa, Şimdi Giriş Yapın Hesabınızla Cevap Vermek İçin.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...