Jump to content
  • Kaydol
sidag

USKO Bazı önemli Buglar

Önerilen Mesajlar

Bazı Önemli Buglar

Fark ettiğim, gerçekten aşırı rahatsızlık veren bazı problemler var.

Oto upgradede Weapon Breaker basılmıyor, middle classla basmayı denediğimde "not match" hatası veriyor.

Mage ile oyuna girdiğimde Cz'de Ewil Wizard'a ve birçok moba alan skillini atamıyorum.
Oyuna girdiğimde potlar ve skiller cooldown buguna giriyor. Skillbarda kaç tane hp pot olduğunu vs göremi,yorsunuz.
60'dan sonra açmış olduğum skiller (meteor vs) K'da gözükmüyor. Kapalıymış gibi gözüküyor.
Rogue içi cure ve diesel seçenekleri bulunmuyor.

Bunların her birisi aslında kullanmak istediğim ancak kullanamadığım özellikler. 

Ayrıca eskiden botlarda hangi hesapla girersen ona özgü ayarlar otomatik yükleniyordu. Şimdi priest karakterden mageye geçtiğim zaman tüm ayarları baştan yapmam gerekiyor. Güzel bir özellikti.

En kısa sürede mevcut güncellemeyi getireceğinize inanıyorum. Özellikle Weapon Breaker upgrade yapılamama olayı çok önemli. 

Teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

czde skillerin stabil çalışması için cz mod özelliğini açmalısın saldırı kısmından
K daki skillerin gözükmeme ve potların sorunu kimse tarafından bildirilmedi ve denk gelmedim ama müsait zamanda kontrol ederim
kullanıcıyı banlatacak riskli şeyleri bilinçli olarak eklemiyoruz, tbl editör ile hızlıdan cure atabilirsin fakat koxptan çok hızlı ve bariz olacağı için ban yeme olasılığın %99 olur

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, DEVILCRAFT yazdı:

czde skillerin stabil çalışması için cz mod özelliğini açmalısın saldırı kısmından
K daki skillerin gözükmeme ve potların sorunu kimse tarafından bildirilmedi ve denk gelmedim ama müsait zamanda kontrol ederim
kullanıcıyı banlatacak riskli şeyleri bilinçli olarak eklemiyoruz, tbl editör ile hızlıdan cure atabilirsin fakat koxptan çok hızlı ve bariz olacağı için ban yeme olasılığın %99 olur

Hızlı yanıtın için çok teşekkür ederim.

Ayıptır söylemesi elimde 100küsür wb birikti. Wb upgrade konusunda bi düzenleme yapabilirsen çok hoş olur. Speedybot her zaman önceliğim ancak yarına kadar düzenlenemeyecekse alternatiflere bakınmam gerekecek. 20'sinden sonra 1 hafta giremeyeceğim maalesef :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bu konu oldukça eski. Lütfen bunu düzeltmekten ziyade yeni bir konu açmayı düşünün.

Sohbete katıl

Şimdi kayıt olabilir veya daha sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer Hesabınız Varsa, Şimdi Giriş Yapın Hesabınızla Cevap Vermek İçin.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...