Jump to content
  • Kaydol

New Client Hatası


Sanjay
 Share

Önerilen Mesajlar

Güncelleme bekliyoruz.

Merhaba,  ko'da yeni sw'lar açıldığından beri programınızı 4 kere 15 günlük satın aldım. Bu kadar zaman bu programa güncelleme gelmemesi çok saçma buluyorum. Çok önemli bir kaç sorun var. Muhtemelen bu sorunları sizde biliyorsunuzdur. 21 mart güncellemesinden sonra speedy ile oyuna da giremez olduk.  İlk aklıma gelenler Priest'in başkasına heal atmaması buff'ta sorun yaşanması. Saniye bazlı upgrade olmaması. Otomob düşmana git denildiğinde belli bir süre sonra moba takılıp dc vermesi.  Hp 0 olan düşmana dalmaya çalışması ve gene dc vermesi.  Aklıma gelenler bunlar genel anlamda bot gayet stabil. Yani 2 aydır kullanıyorum. Bu sorunlar halledilirse gerçekten efsane olur. Aklıma gelmeyen bir kaç şey daha olabilir. En kısa zamanda güncelleme istiyoruz. Belki şuan yani 21 Mart oyuna giriş sorununu ufak bi güncelleme ile çözebilirsiniz ama diğer hatalar içinde güncelleme istiyoruz. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cevap vermeye bile tenezzül etmiyorlar. pek onemsemiyorlar    " Güncelliyoruz kısa zamanda hizmete girecektir.   bahsettiğiniz sorunlarıda kısa zamanda   düzeltmeye calışacağız " bile demiyorlar.

 

eskisi gibi ilgi  yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dediklerinin hepsi yapıldı süre bazlı upgrade eklendi, priest party heal sorunu düzeltildi bayağı zaman oldu halen aynı şeyleri yazmana gerek yok bence güncellemeyi indirmedi isen senin sorunun bu
+ diğer benzer konular tek başlık altına toplandı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
 Share

×
×
  • Yeni Oluştur...