Jump to content
omrsmh1

Yeni Güncelleme Calısmıyan

Önerilen Mesajlar

Yeni güncelleme calısmıyan

Wall hack calısmıyor 

priest her zaman vurdugum atak hızı ve farklılarını da denedim moba gidiyor 15 sanıye sonra vuruyor daha vurmuyor sizdede varmı aynı sorun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim gördüğüm başlıca problemler şunlar ; atack sc lerin basılamıyor olması, wall hack in çalışmıyor olması, speed hack te enteresan bir durum var sen dahil mob vs. komple herşeyin hızlanması, en önemlisi sorun ise pet oto beslemenin çalışmaması bu en önemlisi farkına varmazsanız bir süre sonra petiniz ölecek ve charınız boşa atack yapıcaktır, buda boşa risk almanız demektir. ben şahsen şuanda  kullanmıyorum bu sorunlar düzelene kadar beklemedeyim umarım gün içersinde düzeltebilirsiniz..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhabalar.bende gördüğüm bir kac sorunu ileteyim.wall hack test aşamasında olduğu icin sanirim kimi zaman çalışıp kimi zaman çalışmıyor.atack olayida aynı şekilde bazen bazen çalışıp bazen atack kesiyor.herzamanki ayarlarımı yaptim.ama bazen atack kesiyor atack ac kapat yapip yaratik elle sectigim zaman başlıyor bi süre sonra tekrar kesiyor.ve en önemli olanı draki kulesinde ve ms lerde bu sorun cok daha fazla oluyor.ilgilenebilirsen sevinirim kardesim.saygilar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Atak konusunda bende bir problem yaşadıgımı zannediyordum ama yeni güncellemede yeni sıfır ekran oldugu için ayrlamayı unuttugum mob a yapıs secenegini sola kaydırmamısım sende bir bak belkı sendede vardır aynı şeu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bu konu oldukça eski. Lütfen bunu düzeltmekten ziyade yeni bir konu açmayı düşünün.

Sohbete katıl

Şimdi kayıt olabilir veya daha sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer Hesabınız Varsa, Şimdi Giriş Yapın Hesabınızla Cevap Vermek İçin.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...