Jump to content
  • Kaydol
soralarsadardayım

Usko Multi ile Giriş Yapamıyorum

Önerilen Mesajlar

1 saat önce, soralarsadardayım yazdı:

Usko Multi ile giriş yapamıyorum

Tek char giriyor 2. charı sokamıyorum eksiden gırıyordu bugun sıkıntı cıktı başlat diyorum şu kadar gun kadı dıyor tamam diyorum ve oyun başlamıyor.

@DEVILCRAFT

2. koxpun girişinde KO1 yazısını KO2 yap

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, DEVILCRAFT yazdı:

2. koxpun girişinde KO1 yazısını KO2 yap

Merhaba yeni konu açmayayım bende multiden yararlanıcam aksam şimdi sorum şu birtane premiumlu karakter 1 premiumsuz karakterim var 1 tanesi herşey normal koxpla giriyorum ikincisini multi ile sokmak için izleyecegim adım 

farklı isimle bir knight online klasörü ve speddy boy klasörünü oluşturup 2. Bot klasörüne 2ci knight exe yi onaylatıp birine girdikten sonra alt tab yapıp ikincisinide mı aynı sekılde sokacagız

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, omrsmh1 yazdı:

Merhaba yeni konu açmayayım bende multiden yararlanıcam aksam şimdi sorum şu birtane premiumlu karakter 1 premiumsuz karakterim var 1 tanesi herşey normal koxpla giriyorum ikincisini multi ile sokmak için izleyecegim adım 

farklı isimle bir knight online klasörü ve speddy boy klasörünü oluşturup 2. Bot klasörüne 2ci knight exe yi onaylatıp birine girdikten sonra alt tab yapıp ikincisinide mı aynı sekılde sokacagız

evet öyle yapacaksın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bu konu oldukça eski. Lütfen bunu düzeltmekten ziyade yeni bir konu açmayı düşünün.

Sohbete katıl

Şimdi kayıt olabilir veya daha sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer Hesabınız Varsa, Şimdi Giriş Yapın Hesabınızla Cevap Vermek İçin.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...