Jump to content
  • Kaydol
DEVILCRAFT

USKO SpeedyBot için Eklenecek özellikler Güncellemesi (Bitti)

Önerilen Mesajlar

On 27.03.2019 at 05:22, DEVILCRAFT yazdı:

koordinat kullanan tüm işlemlere bakacağım bitince, ışınlanın olabilitesi o, gm gibi o noktada bitemezsin
görev ver olsa zaten onuda eklerdik oyunda mümkün olmayacak şeyler istemeyin ^^
legit mod açıkken senin legal oynadığın gibi karakter işlem yapar yani el kaldırmasından efektlere kadar görürsün. görmüyorsan koxpla vuruyordur oda dediğin olaya sebep olur , cz mod aç onun için

parazit malice normal tormentte el kalkmıyor bakarsanız farkedersiniz ztn.. cz moda bakcam girince

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
  1. Bence EKLENMESİ YADA DÜZENLENMESİ GEREKEN ÖZELLİKLER..
  2.   • Hedef Seçme ( Z ) ve hız ayarı eklenmeli
  3.   • Legal 3lü , 5li Combo özelliği eklenmeli (Legal atağı işaretlediğimizde 3lü 5li combo )
  4.   • Koruma Ayarları Stabilite edilmeli
  5.   • Pet ölürse Tekrar çıkar ve Pet oto yem yedir eklenmeli
  6.   • Pazar tarama sistemi tamamen değiştirilmeli kasma sorunu giderilmeli Taramayı durdurma butonu eklenmeli (Hızlı tarama eklenmeli)
  7.   • Koruma ayarlarında değişiklik
  8.   • LEGAL Atakda defans skilleri için düzenleme 
  9.  Koruma sistemi [slotta biri gelirse legal atak legal Genie vs aç]
  10.  Oto UTC, JR , FT ve Chaos (  saniyede 10 kere UTC  girmeyi denesin
  11. 8 li  9 lu oku kxp la   1 kerette vurmalı eskisi gibi. yani ilk  5 li sonra 3 lü değil  ikisini  AYNI ANDA  vurursa daha faydalı olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

pet ölürse çıkar - besle ve atak yapma var koxpta göz atarsan

diğer şeyler içinse ekleyebildiğimizi ekleyeceğiz bakar ve denersiniz

ayrıca hızlı olsun şöyle olsun gibi şeyleri görmezden geliyorum yavaş yapacak halimiz yok zaten

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

berserker warior için delosta toplu kesme için bişeyler yapabilirmisiniz. provoke ardından alan skili vursa fena olmazdı :)) bizde iyice hazıra konduk ama sürekli pc başında olmadığımız için bi öneri sadece

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

BEN ANTİ CR ÖZELLİĞİNDEN Bİ TÜRLÜ FAYDALANAMIYORUM YAHU :) ÖZEL KORUMAYI SEÇİYORUM SONRADA ÖZEL KORUMA AYARLARINDAN SADECE ALARM ÇALSIN İSTİYORUM NE HİKMETSE SLOTA BİRİ YAKLAŞTIĞINDA HERHANGİ BİR KOORDİNAT FALAN BELİRLEMEME RAĞMEN BİR YERLERE GİTMEYE ÇALIŞIYOR KARAKTER. SEBEBİ NEDİR ACABA? ÖZEL KORUMADAKİ KOORDİNATLARA 0 FALANDA YAZDIM NE YAPARSAM YAPAYIM CHAR BİRİ GELDİĞİNDE ATAĞI KESİP Bİ YERE GİTMEYE ÇALIŞIYOR. TABİ ALARM ÇALIYOR O ESNADA.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, DEVILCRAFT yazdı:

geri bildirimlerin için sağ ol, dediğin özellikleri ekleyeceğim ayrıca bot ve atak için kısayol ayarı var ekstra sekmelerine göz at

Teşekkür ederim bakacağım.Bir şey daha ekleyeyim moba kilitlenme diye bir şey göremedim.Ben bi moba atak yaptığım esnada daha yakında bir mob doğarsa direk ona dönüyor.Bu konuda bir şeyler de yapabilirseniz iyi olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1. 9lu ok seçeneğinde 9. oku archery değil de kendimiz belirleyebileceğimiz bir şekle getirebilir misin?

2. MS içerisinde WH açık olmasına rağmen  yaratık öldükten sonra devam etmiyor takılı kalıyor. Bunun yüzünden mi bilmiyorum ama MS içerisinde bir şeyler dc olmamı sağlıyor. 6 da 2 MS çöpe gitti diyebilirim. 3.de son yaratığı kestikten sonra dc oldum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, Viceboy yazdı:

Teşekkür ederim bakacağım.Bir şey daha ekleyeyim moba kilitlenme diye bir şey göremedim.Ben bi moba atak yaptığım esnada daha yakında bir mob doğarsa direk ona dönüyor.Bu konuda bir şeyler de yapabilirseniz iyi olur.

Mobun ölmesini bekle seçeneği

4 saat önce, Viceboy yazdı:

1. 9lu ok seçeneğinde 9. oku archery değil de kendimiz belirleyebileceğimiz bir şekle getirebilir misin?

2. MS içerisinde WH açık olmasına rağmen  yaratık öldükten sonra devam etmiyor takılı kalıyor. Bunun yüzünden mi bilmiyorum ama MS içerisinde bir şeyler dc olmamı sağlıyor. 6 da 2 MS çöpe gitti diyebilirim. 3.de son yaratığı kestikten sonra dc oldum.

eski wh gibi değil, oyundan wh komple kaldırıldı biz kendimizce bir şey yaptık. msdeki kapıların kenarından geçebilirsin fakat mobların içinden geçemezsin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Reis eline sağlık koxpun çok güzel , başka koxpları kullananlar dc problemlerinden ağlarken ben günde bir defa bile dc yemiyorum maaşallah :) Benim için koxpun en büyük problemi proxy teste bastıgımda ping değeri alamıyorum koxp donuyor , ayrıca uzun bir iş değilse oto sellde eklenebilir koxpa , ben tamamen pazar amaçlı kullanıyorum buy pazarlarda ara sıra bozduktan sonra kurmuyo bekletiyo 10-15dk flan bazen hiç krumuyo kurup kurup bozuyo (pazar tarama kısmı geliştirilmeli birazda , sırf pazar tarama ve proxy kontrol için başka botta kullanmak zorunda kalıyorum. , bunlarıda bi gözden geçirebilirsen çok memnun oluruz tşkler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Az önce priest ile farm yaparken kayıt alıyordum. Char anlamadığım bir sebepten ölüp ölüp duruyordu. Şimdi kaydı izlediğimde örneğin 30 - 40 dk gayet güzel bir şekilde mobları keserken, neden olduğunu anlamadığımız bir şekilde bir anda doğan moba atack yapmamaya başlıyor. Sonra diğer hayvanlarda çıkınca belli bir süre sonra atack yapası geliyor. Sonrada ölüyor haliyle.  Hem atack kısmında bu gibi problemlerin sorunlarına baksanız, hemde oto heal seçeneğine hangi healı atmasını seçebileceğimiz bir özellik getirseniz hiç fena olmaz doğrusu :)  @DEVILCRAFT

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
26 dakika önce, Spazz12 yazdı:

Az önce priest ile farm yaparken kayıt alıyordum. Char anlamadığım bir sebepten ölüp ölüp duruyordu. Şimdi kaydı izlediğimde örneğin 30 - 40 dk gayet güzel bir şekilde mobları keserken, neden olduğunu anlamadığımız bir şekilde bir anda doğan moba atack yapmamaya başlıyor. Sonra diğer hayvanlarda çıkınca belli bir süre sonra atack yapası geliyor. Sonrada ölüyor haliyle.  Hem atack kısmında bu gibi problemlerin sorunlarına baksanız, hemde oto heal seçeneğine hangi healı atmasını seçebileceğimiz bir özellik getirseniz hiç fena olmaz doğrusu :)  @DEVILCRAFT

İlk defa böyle bir bildirim alıyorum, mobun hpsi 0 ise atak yapma seçeneğini açtınmı? bugda kalan moblar olabiliyor

priest heal seçmeyi ekledim bu aarada

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@DEVILCRAFT Ben de kullanırken şöyle bir sorunla karşılaştım. Hp pot %50 de basma seçeneği aktifken kendim pot bastığımda buga giriyor ve potlari algılamıyor basmıyor can %50 altına düştüğünde bile basmıyor.

Ikinci birşey olarak ise bunu kendim de becerememis olabilirim. Dün apeye kurmayi denedim botu archery aktif ikdn sadece 1 tane ok atiyor apeye 2. Atağı yapmıyor bekliyor. Bir test edebilirsen sevinirim ben mi yanlış birşey yapıyorum öğreniyim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 27.03.2019 at 05:22, DEVILCRAFT yazdı:

koordinat kullanan tüm işlemlere bakacağım bitince, ışınlanın olabilitesi o, gm gibi o noktada bitemezsin
görev ver olsa zaten onuda eklerdik oyunda mümkün olmayacak şeyler istemeyin ^^
legit mod açıkken senin legal oynadığın gibi karakter işlem yapar yani el kaldırmasından efektlere kadar görürsün. görmüyorsan koxpla vuruyordur oda dediğin olaya sebep olur , cz mod aç onun için

Torment için legit mod cz modu ikisinide denedim.. tormenti atarken char bekliyor.. torment düştükten sonra eli kalkıyor.. 

Kurian atak yapamıyor Sadece R leri vurabiliyor.

wall hack çalışmıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Pazar için oto buy kısmı var fakat stabil değil sürekli bozuluyor ve tekrar kurarken belirlenene saniyeler geçmesine ragmen kurmuyor  oto sellde olsa cok güzel olur bir bakabilirsen sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence  bot suan  iyi fakat. en büyük eksiği  SPEED HACK ın  eskisi gibi çalışmaması  Bi süre sonra dc ye sebep vermesi.

birde ÖZEL KORUMADA  biri slot a gelirse LEGAL  atak yapmayı aktif etmeli   slot boşalınca tekrar  ksp la atak yapmalı ,

baska da pek bişeye ihtiyacı yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

iş çıkmazsa 2-3 gün demiştim fakat iş çıktığı için biraz gecikme olacak
şuanki arayüz tasarımını böyle yaptık, eklenecek bir şeyler olabilir halen 
fixlenen özellikleri kaldırdık intihar ve free scler vs. görüntü kalabalığı olmaması açısından
https://ibb.co/XF2HLb6
https://ibb.co/rkNQbqy
https://ibb.co/X4rPZBr
https://ibb.co/5kcXdmW
https://ibb.co/251ZcNY
https://ibb.co/hfqRBv1
https://ibb.co/StPG2r8
https://ibb.co/wNyWB4c
https://ibb.co/n3b5zv8

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@DEVILCRAFT Tüm Joplar için VİP key'e doldurma işlemini yeni arayüzde ben mi göremedim. Bir tek mademde VİP bankaya doldur var sanırım. Orayı işratlediğimizde slotta farm yaparken üzerimize düşenleri vip bankaya atıcak mı ki ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Spazz12 yazdı:

@DEVILCRAFT Tüm Joplar için VİP key'e doldurma işlemini yeni arayüzde ben mi göremedim. Bir tek mademde VİP bankaya doldur var sanırım. Orayı işratlediğimizde slotta farm yaparken üzerimize düşenleri vip bankaya atıcak mı ki ?

rota rpr sekmesinin en altına bakarsan

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi kayıt olabilir veya daha sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer Hesabınız Varsa, Şimdi Giriş Yapın Hesabınızla Cevap Vermek İçin.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...