Jump to content
  • Kaydol

SpeedyBot için Eklenecek özellikler Güncellemesi (Bitti)

DEVILCRAFT
 Share

Önerilen Mesajlar

•  DEVILCRAFT changed the title to SpeedyBot için Eklenecek özellikler Güncellemesi (Bitti)

Öncelikle elinize sağlık.Önceki sürümlere ek özellikler eklemişsiniz.Görünüm eskisinden daha iyi.Her şey daha kolay ulaşılabilir olmuş.Fakat Bir şeyi atlamışsınız , koruma bölümünde atak + bot durdur + town seçeneğine ts sil eklemenizi istemiştim.Bu özelliği göremedim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

45 dakika önce, Viceboy yazdı:

Öncelikle elinize sağlık.Önceki sürümlere ek özellikler eklemişsiniz.Görünüm eskisinden daha iyi.Her şey daha kolay ulaşılabilir olmuş.Fakat Bir şeyi atlamışsınız , koruma bölümünde atak + bot durdur + town seçeneğine ts sil eklemenizi istemiştim.Bu özelliği göremedim.

ekleriz bitmedi zaten geri bildirimleri bekliyoruz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, DEVILCRAFT yazdı:

ekleriz bitmedi zaten geri bildirimleri bekliyoruz

Buy sell pazarı yani pazar ile ilgili olan şeyleri genişletseniz olmuyor bir türlü enteresan buy pazarı calısmıyor siz calısıyor diyorsunuz ama mesela ben tw den baglanıyorum chara koxpa 1 kez kaydettigbde oradaki materyali hep o cıkıyor o sütunu silmek istesen silinmiyor çok basit ve pasif pazar bölümü iyi işlemiyoru geçtim hiç işlemiyor 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, omrsmh1 yazdı:

Buy sell pazarı yani pazar ile ilgili olan şeyleri genişletseniz olmuyor bir türlü enteresan buy pazarı calısmıyor siz calısıyor diyorsunuz ama mesela ben tw den baglanıyorum chara koxpa 1 kez kaydettigbde oradaki materyali hep o cıkıyor o sütunu silmek istesen silinmiyor çok basit ve pasif pazar bölümü iyi işlemiyoru geçtim hiç işlemiyor 

koxptaki buy pazardan item silmeyi unuttuk bir sonraki güncellemede eklenmiş olur, işlemleri daha yavaş yaparız bir dahaki sefere sorun olmaması için

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, DEVILCRAFT yazdı:

koxptaki buy pazardan item silmeyi unuttuk bir sonraki güncellemede eklenmiş olur, işlemleri daha yavaş yaparız bir dahaki sefere sorun olmaması için

Bide size zahmet pazar görünebilir olsun mümkünse gerçi ben suana kadar bu özelligi hiç kullanmadım çünkü siz pazar gözükür 1 dk sonra deneyin diyorsunuz sizde gözükmez frlan diyorsunuz ben her yolu yaptım pazar buy sistemi calısmıyor bi iki kez kuruldu öyle o kadar genişletin lütfen  

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, omrsmh1 yazdı:

Bide size zahmet pazar görünebilir olsun mümkünse gerçi ben suana kadar bu özelligi hiç kullanmadım çünkü siz pazar gözükür 1 dk sonra deneyin diyorsunuz sizde gözükmez frlan diyorsunuz ben her yolu yaptım pazar buy sistemi calısmıyor bi iki kez kuruldu öyle o kadar genişletin lütfen  

Gereksiz bir çaba içine sokar o pazarın gözüktürmek için :( yinede tam düzgün bir şekilde çalışacak ve bildirim verecek şekilde ayarlarız

9 dakika önce, Ozgrbrkm yazdı:

Güncelleme için teşekkürler eline sağlık @DEVILCRAFT önerilen atak hızları artık yok koxpta onu bir yere yazıp sabitleyebilir misiniz ayarlama yapmamız için 

eklerim bir yere artık ^^

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

8 saat önce, retribution yazdı:

@DEVILCRAFT save cpu ile alakalı çalışman varmı ? Biraz daha geliştirme iyileştirme yapabilirmisin ?

cpu savenin mantığı belli işlemleri aksatır yani nasıl bir iyileştirme istiyorsunki olabilecek en iyi hali o zaten

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben cpu ne iş

Bir saat önce, DEVILCRAFT yazdı:

%lik payı o arttırdıkça işlevi artar client kasmaya başlar ve cpu azalır

Ben cpu ne işe yarıyor şimdi onu anlamadım client kasıcaksa yararı nedir aydınlatırmısınız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
 Share

• Yeni Oluştur...