Jump to content

SpeedyBot için Eklenecek özellikler Güncellemesi (Bitti)

Önerilen Mesajlar

• İleti 147
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Size oyundan daha çok güveniyorum ondan olabilir

Öncelikle merhaba.Botunuzu yeni satın aldım , bugün kullanma fırsatım oldu.Bot stabil , dc olmadan işlevini layığıyla yerine getiriyor fakat benim de gözüme takılan bir kaç eksik var bunları belirtmek

Bir de atak başlat durdur için kısayol tuşu ekleyebilir misiniz ? Cidden bazı durumlarda çok ihtiyacımız oluyor.

•  DEVILCRAFT changed the title to SpeedyBot için Eklenecek özellikler Güncellemesi (Bitti)
45 dakika önce, Viceboy yazdı:

Öncelikle elinize sağlık.Önceki sürümlere ek özellikler eklemişsiniz.Görünüm eskisinden daha iyi.Her şey daha kolay ulaşılabilir olmuş.Fakat Bir şeyi atlamışsınız , koruma bölümünde atak + bot durdur + town seçeneğine ts sil eklemenizi istemiştim.Bu özelliği göremedim.

ekleriz bitmedi zaten geri bildirimleri bekliyoruz

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, DEVILCRAFT yazdı:

ekleriz bitmedi zaten geri bildirimleri bekliyoruz

Buy sell pazarı yani pazar ile ilgili olan şeyleri genişletseniz olmuyor bir türlü enteresan buy pazarı calısmıyor siz calısıyor diyorsunuz ama mesela ben tw den baglanıyorum chara koxpa 1 kez kaydettigbde oradaki materyali hep o cıkıyor o sütunu silmek istesen silinmiyor çok basit ve pasif pazar bölümü iyi işlemiyoru geçtim hiç işlemiyor 

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, omrsmh1 yazdı:

Buy sell pazarı yani pazar ile ilgili olan şeyleri genişletseniz olmuyor bir türlü enteresan buy pazarı calısmıyor siz calısıyor diyorsunuz ama mesela ben tw den baglanıyorum chara koxpa 1 kez kaydettigbde oradaki materyali hep o cıkıyor o sütunu silmek istesen silinmiyor çok basit ve pasif pazar bölümü iyi işlemiyoru geçtim hiç işlemiyor 

koxptaki buy pazardan item silmeyi unuttuk bir sonraki güncellemede eklenmiş olur, işlemleri daha yavaş yaparız bir dahaki sefere sorun olmaması için

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, DEVILCRAFT yazdı:

koxptaki buy pazardan item silmeyi unuttuk bir sonraki güncellemede eklenmiş olur, işlemleri daha yavaş yaparız bir dahaki sefere sorun olmaması için

Bide size zahmet pazar görünebilir olsun mümkünse gerçi ben suana kadar bu özelligi hiç kullanmadım çünkü siz pazar gözükür 1 dk sonra deneyin diyorsunuz sizde gözükmez frlan diyorsunuz ben her yolu yaptım pazar buy sistemi calısmıyor bi iki kez kuruldu öyle o kadar genişletin lütfen  

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, omrsmh1 yazdı:

Bide size zahmet pazar görünebilir olsun mümkünse gerçi ben suana kadar bu özelligi hiç kullanmadım çünkü siz pazar gözükür 1 dk sonra deneyin diyorsunuz sizde gözükmez frlan diyorsunuz ben her yolu yaptım pazar buy sistemi calısmıyor bi iki kez kuruldu öyle o kadar genişletin lütfen  

Gereksiz bir çaba içine sokar o pazarın gözüktürmek için :( yinede tam düzgün bir şekilde çalışacak ve bildirim verecek şekilde ayarlarız

9 dakika önce, Ozgrbrkm yazdı:

Güncelleme için teşekkürler eline sağlık @DEVILCRAFT önerilen atak hızları artık yok koxpta onu bir yere yazıp sabitleyebilir misiniz ayarlama yapmamız için 

eklerim bir yere artık ^^

Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi kayıt olabilir veya daha sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer Hesabınız Varsa, Şimdi Giriş Yapın Hesabınızla Cevap Vermek İçin.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...