Jump to content
  • Kaydol
DEVILCRAFT

USKO SpeedyBot için Eklenecek özellikler Güncellemesi (Bitti)

Önerilen Mesajlar

On 26.03.2019 at 19:53, DEVILCRAFT yazdı:

SpeedyBot için Eklenecek Özellikler Güncellemesi

Chaos Attack Eklenecek
Oto Event Katılımı Eklenecek
VIP Banka İşlemleri Eklenecek

Arayüz kalabalığı dağıtılıp daha anlaşılabilir bir düzene geçilecek
Şuan arayüzden başladım ben bu konuyu açma sebebim hem bilgilendirmek hemde mantıklı ve genel olarak herkesin işe yarayabileceği şeyler varsa bildirmeniz

Edit :

• Arayüz Güncellemesi Yapıldı. Her şey Alakalı Yerlere Ve Düzene Yerleştirildi. Yakın Zamanda Kullanım Videoları Yenilenecek 
  • Weapon Breaker Upgrade Edilmeme Sorunu Düzeltildi.
  • BDW - Chaos - JR - UTC - FT Eventlarına Otomatik Katılım Eklendi.
  • Legal Mod İçin W-S Kombo Ayarı Getirildi
  • Legal Mod Okçu İçin Multiple shot  + Arrow Shower (3-5 Kombosu Eklendi)
  • Chaos Attack Eklendi ( Saldırı Sekmesinde )
  • Oto Monster Stone Eklendi 
  • Oto Loginde Olmayan Serverlar Eklendi.
  • Boss Aramaya "Hızlı Ara" Seçeneği Eklendi.
  • Hedef Öldükten Sonra xx Milisaniye Bekle Ayarı Eklendi
  • Hedef Seçme Hızı xx Milisaniye Olarak Eklendi
  • Maden İçin VIP Bankaya At Seçeneği Bir Sonraki Güncellemeye Bırakıldı ( Tabanı Hazır )
  • Slot İçin VIP Bankaya At ve VIP Bankadakileri Sat  Eklendi
  • Tedarik İşlemleri Hızlandırıldı
  • Banka İşlemleri Hızlandırıldı
  • Potçu Rotası Artık Slottan İtibaren Değil Sundries Rotasının Sonundan İtibaren Çizilecek Şekilde Ayarlandı.
  • Pazar Tarama Sistemi Değiştirildi. Taramaya Başladıktan Sonra Pazar Alanını Gezmeniz Yeterli Olacak.
  • Proxy Test Et Özelliği Düzeltildi.
  1. Özel Koruma Ayarlarına ;
  2. Legit Moda Geç
  3. Oyunu Kapat
  4. Town At 
  5. Seçenekleri Eklendi

İndirme Sayfası açılmıyor? Bot çalışıyormu acaba ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

birde şöyle bir özellik gördüm koxpun birinde gerçekten gerekli yapılabilir mi bilgi almak istiyorum oto kutuda kesiyor mobu kutuyu bir süre almıyor kutu yok oluyor ama ileriye gittiğinde örneğin gece yapıyor bunu sabah yürüyünce bütün kutular gelmeye başlıyor olabilir mi bu ekleme yapılabilir mi 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, yunusaktas17 yazdı:

birde şöyle bir özellik gördüm koxpun birinde gerçekten gerekli yapılabilir mi bilgi almak istiyorum oto kutuda kesiyor mobu kutuyu bir süre almıyor kutu yok oluyor ama ileriye gittiğinde örneğin gece yapıyor bunu sabah yürüyünce bütün kutular gelmeye başlıyor olabilir mi bu ekleme yapılabilir mi 

oto kutu periyi seçersen o dediğin olur zaten

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 16.04.2019 at 07:28, yunusaktas17 yazdı:

Neyden bahsettiğini biraza daha acarmisin kardesim.ben anlayamadım tam olarak :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kanka char bütün gün aynı yerinden atak yapıyor (oto kutu peri açık şekilde) uzaktaki kutuları toplamıyor haliyle, 4-5 saat sonra git yaratıkların öldüğü yerlerde biraz dolaş hepsini topluyor, bundan bahsetmiş arkadaş 🙂

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim bir isteyim olacak mümkünse diğer arkadaşlarında çok işine yarar diye düşünüyorum legal gözükmek için istiyorum bunu gelelim isteyime 

RPR tedarik yapmaya giderken bankaya falan hepsi bir arada oluyor ztn o sürede botu kapattırıyorum ama slota çok yavaş dönüyor hali ile benim isteğim ise RPR tedarik sırasında bot kapalı dahi olsa sadece "light feet" kullanması  çünkü açık bırakırsak wolf evade safaty falan ne var kullanıyor sundresin bankanın önünde bide rota boyunca tabi  haliyle buda bağırmak oluyor bak ben koxpum diye mümkünatı varsa eklenirse böyle bir özellik çok sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 17.04.2019 at 23:25, 101isyankar yazdı:

kanka char bütün gün aynı yerinden atak yapıyor (oto kutu peri açık şekilde) uzaktaki kutuları toplamıyor haliyle, 4-5 saat sonra git yaratıkların öldüğü yerlerde biraz dolaş hepsini topluyor, bundan bahsetmiş arkadaş 🙂

Peri legal olarak üzerinde olmasi gerekiyor doğru anladim demi kardesim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yok yanlış anlamışsın , koxpun oto kutusunu peri olarak işaretlediğinde gerçekleşen olayı anlatıyorum, son güncellemelerle fixlediyseler bilmem ama 2 hafta öncesinde denedim calısıyordu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi kayıt olabilir veya daha sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer Hesabınız Varsa, Şimdi Giriş Yapın Hesabınızla Cevap Vermek İçin.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...