Jump to content
  • Kaydol
omrsmh1

Gm Tarafından Ban Yeme

Önerilen Mesajlar

Gm tarafından ban yeme

Yeni sunucularda 4 cü karakterimde ban yedi ve bu en kötüsü oldu premium 3 günlükken anlamadıgım şey chat report veya discorddan ban yemıyorum gm kendisi banlıyor gm ler oyuna girer girmez oyunu kapat açık 4 gm ismi ekli patheoz clutaah khenarth eryudes bunlardan baska oyunu kontrol eden var mı dün gece yemişim sabag kalktım 3rd tool party blocked operatör yazıyor nedir yanlıs yaptıgımız 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba ömer.Takdir edersin ki cheat reports bölümü yalnızca discord üzerinde bulunmuyor.Forum üzerinde de aynı şekilde hile bildirimi yapılabilen ve senin takip edemediğin bir bölüm var.Bu platform üzerinden takibe alınıp işlem yapılmış olabilirsin.Çünkü benim izlenimlerim belirli saatler dışında oyun yöneticilerinin kontrol yapmadığını gösteriyor.Bunun dışında kastığın slot değil de civar slotlardan biri report yemiş olabilir ve es kaza oradan geçerken seni görüp banlamış olabilir.Ben bu botun abartıya kaçılmadığı sürece XIGNCODE a yakalanacağını düşünmüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Viceboy yazdı:

Merhaba ömer.Takdir edersin ki cheat reports bölümü yalnızca discord üzerinde bulunmuyor.Forum üzerinde de aynı şekilde hile bildirimi yapılabilen ve senin takip edemediğin bir bölüm var.Bu platform üzerinden takibe alınıp işlem yapılmış olabilirsin.Çünkü benim izlenimlerim belirli saatler dışında oyun yöneticilerinin kontrol yapmadığını gösteriyor.Bunun dışında kastığın slot değil de civar slotlardan biri report yemiş olabilir ve es kaza oradan geçerken seni görüp banlamış olabilir.Ben bu botun abartıya kaçılmadığı sürece XIGNCODE a yakalanacağını düşünmüyorum.

Yani sence xıngcode den mı oluyor bu ban sebebi gm görüp eliylemi atmıs ben onu çözemedim hangi sistemle ban yedim 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
muhakkak bir şekilde ifşa olmuş veyahut xigcode a yakalatmış olabilirsiniz. söylediğiniz şekilde ban yok çünkü. 
xigncode diye bişey yok speedybot ile girdiğinde bilmeden yorum atmazsan sevinirim
konuya dönersek açık vermişsin yada bazı korumaları kullanmamışsın

HTC U11 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
21 dakika önce, DEVILCRAFT yazdı:

xigncode diye bişey yok speedybot ile girdiğinde bilmeden yorum atmazsan sevinirim

Baska koruma varmı valla söylesieniz iyi olur sımdı gene pre cekicem ben bi tek gm oyuna girince oyunu kapat yapıyorım 4 adet gm yi yazıyorum eskıden pc basındayken slota biri gelince town at atak durdurda yapıodım ama şimdi sadece gm girnce kapat var zaten kastıgım slot her job un kesebilcegi bişey degil birde çok fazla aman aman ugrak biyer degil

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, omrsmh1 yazdı:

Baska koruma varmı valla söylesieniz iyi olur sımdı gene pre cekicem ben bi tek gm oyuna girince oyunu kapat yapıyorım 4 adet gm yi yazıyorum eskıden pc basındayken slota biri gelince town at atak durdurda yapıodım ama şimdi sadece gm girnce kapat var zaten kastıgım slot her job un kesebilcegi bişey degil birde çok fazla aman aman ugrak biyer degil

gmler hep aynı isimden girmiyordur pek sanmıyorum onu, zaten discord kanallarına bakarsan ne kadar cr ci var görürsün dikkatli olmak gerek, gmlerin işini onlar yapıyor çoğunlukla

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
42 dakika önce, DEVILCRAFT yazdı:

benim söylemek istediğim launcher dan girip yakalatmakla alakalı. speedy ile ilgili tabiki yok xigncode ile ilgili bişe.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Sanjay yazdı:

benim söylemek istediğim launcher dan girip yakalatmakla alakalı. speedy ile ilgili tabiki yok xigncode ile ilgili bişe.

Resmi forumdan şöyle bir kesit atayım sana koxpla girip daha sonra legal girmeye kalkarsan xigncode loglarını çeker ve gönderir

Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.
tek tek inceliyoruz kısmı yalan o kadar uğraştıklarını hiç sanmıyorum ya zindana atıyorlar yada banlıyorlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, DEVILCRAFT yazdı:

gmler hep aynı isimden girmiyordur pek sanmıyorum onu, zaten discord kanallarına bakarsan ne kadar cr ci var görürsün dikkatli olmak gerek, gmlerin işini onlar yapıyor çoğunlukla

Pekı minimuma indirmek için ne yapmak lazım char acmaya elim gitmiyor kuran carpsın 4 tane gitti biri swich 3 ü dc preliydi 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, Sanjay yazdı:

Yok işte ben launceri bile kaldırdım sakladım tıklamıyım diye arasam bulamam bilgisyardan onun bilincindeyim ts gemlerden şüpeleniyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, omrsmh1 yazdı:

Yok işte ben launceri bile kaldırdım sakladım tıklamıyım diye arasam bulamam bilgisyardan onun bilincindeyim ts gemlerden şüpeleniyorum

ts gemler banlatabilir kullanma onu hatta kaldırayım bi ara ban dalgası yapmışlardı ona

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, DEVILCRAFT yazdı:

ts gemler banlatabilir kullanma onu hatta kaldırayım bi ara ban dalgası yapmışlardı ona

xigncode pasif olduğu içn ts kullanılsada yakalanıyormuki 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, hery yazdı:

xigncode pasif olduğu içn ts kullanılsada yakalanıyormuki 

kurcaladım biraz ts gem ban olayını, serverda transformation totem iteminin varlığı olmadan gem ile ts basanlar ban yemiş kısacası serverda o item yokken kullanılması ban yedirtmiş çoğu kişiye. şuan serverlarda o item mevcut ve ban yedirtmez o yüzden kaldırmıyorum
xigncode bilgisayarında olan bitene engel olur. senin bastığın sclerin hepsi server tarafından görünür ve bilinir güvenliğin bununla hiç bir alakası yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, DEVILCRAFT yazdı:

kurcaladım biraz ts gem ban olayını, serverda transformation totem iteminin varlığı olmadan gem ile ts basanlar ban yemiş kısacası serverda o item yokken kullanılması ban yedirtmiş çoğu kişiye. şuan serverlarda o item mevcut ve ban yedirtmez o yüzden kaldırmıyorum
xigncode bilgisayarında olan bitene engel olur. senin bastığın sclerin hepsi server tarafından görünür ve bilinir güvenliğin bununla hiç bir alakası yok

Merhaba botu yeni kullanmaya basladim ts gel ile nasil ts basiyoruz az once denedim de yapamadim tarif edebilirmisiniz acaba ? @DEVIL CRAFT

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
35 dakika önce, albanian35 yazdı:

Merhaba botu yeni kullanmaya basladim ts gel ile nasil ts basiyoruz az once denedim de yapamadim tarif edebilirmisiniz acaba ? @DEVIL CRAFT

sundriesten transformation gem alıcaksın en az 4 tane olması gerek üstünde sonra koxptan ts gem seçili iken ts aktif yap 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, DEVILCRAFT yazdı:

sundriesten transformation gem alıcaksın en az 4 tane olması gerek üstünde sonra koxptan ts gem seçili iken ts aktif yap 

Eywallah başkan deneyeceğim teşekkürler. 

Bu arada sabırsızlıkla yeni sürümü beklemekteyiz :)))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 29.03.2019 at 08:46, albanian35 yazdı:

Eywallah başkan deneyeceğim teşekkürler. 

Bu arada sabırsızlıkla yeni sürümü beklemekteyiz :)))

Başkan dediğini yaptim fakat çalıştıramadım failed verip duruyor.ts totem olması şartını sormayı unuttum ts totem üzerimizde olması şart mi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bu konu oldukça eski. Lütfen bunu düzeltmekten ziyade yeni bir konu açmayı düşünün.

Sohbete katıl

Şimdi kayıt olabilir veya daha sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer Hesabınız Varsa, Şimdi Giriş Yapın Hesabınızla Cevap Vermek İçin.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...