Jump to content
  • Kaydol
Spazz12

Proxy Satin Aldim Bağlanti Hatasi Aliyorum

Önerilen Mesajlar

PROXY SATIN ALDIM BAĞLANTI HATASI ALIYORUM

AZ ÖNCE USKO İÇİN AKTİFPROXY.NET'TEN PROXY SATIN ALDIM. PORT VS TÜM BİLGİLER VAR VE BOTA BUNLARI GİRDİĞİMDE PROXY TEST DİYORUM Bİ SÜRE SONRA PROXY BAĞLANTI HATASI DİYOR SİZCE PROXY OLMUŞ MUDUR ? YOKSA PROXY BAŞARILI FALAN MI DEMESİ GEREKİYOR BİLGİSİ OLAN VARSA YARDIMCI OLABİLİR Mİ ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 hours ago, Spazz12 said:

PROXY SATIN ALDIM BAĞLANTI HATASI ALIYORUM

AZ ÖNCE USKO İÇİN AKTİFPROXY.NET'TEN PROXY SATIN ALDIM. PORT VS TÜM BİLGİLER VAR VE BOTA BUNLARI GİRDİĞİMDE PROXY TEST DİYORUM Bİ SÜRE SONRA PROXY BAĞLANTI HATASI DİYOR SİZCE PROXY OLMUŞ MUDUR ? YOKSA PROXY BAŞARILI FALAN MI DEMESİ GEREKİYOR BİLGİSİ OLAN VARSA YARDIMCI OLABİLİR Mİ ?

Bildiğim kadari ile botun proxy test kısmı çalişmıyor. Sen proxy bilgilerini girip oyuna gir. Giriyorsa sorun yoktur, girmiyorsa proxy bozuktur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hımm. Yani oyuna proxy ile gir seçeneğini kullandığımda girerse proxy çalışıyordur girmiyorsa bozuktur öyle mi ? başka türlü anlamanın bir yolu var mı peki ? başka charlarımda var çünkü proxy olmamışsa hepsi ban yemesin :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Spazz12 yazdı:

Hımm. Yani oyuna proxy ile gir seçeneğini kullandığımda girerse proxy çalışıyordur girmiyorsa bozuktur öyle mi ? başka türlü anlamanın bir yolu var mı peki ? başka charlarımda var çünkü proxy olmamışsa hepsi ban yemesin :)

proxy bilgilerini sallayıp deneyebilirsin emin olmak istersen ^^

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bu konu oldukça eski. Lütfen bunu düzeltmekten ziyade yeni bir konu açmayı düşünün.

Sohbete katıl

Şimdi kayıt olabilir veya daha sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer Hesabınız Varsa, Şimdi Giriş Yapın Hesabınızla Cevap Vermek İçin.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...