Jump to content
  • Kaydol

alphawolf
 Share

Önerilen Mesajlar

1-Speedhack çalışıyor fakat 1 dakika sonra etrafınızdaki tüm karakterler hızlı hareket etmeye başlıyor oyunun doğası bozuluyor.

2-Wallhack açtığınızda çalışıyor ,  kapatıp açtığınızda bi süre sonra karakter kitleniyor hiç bi yere hareket etmiyor.

3-Okçuda W+S kombosunu seçiyorum, moba yapışı 0 a çekiyorum , skill mesafesini 1 e indiriyorum , karakteri moba döndür diyorum buna rağmen karakter dışardan kayarak vuruyormuş gibi gözüküyor.

4- 3-5 kombosunu ben yapamadım legit atağı seçip multiple shot ve arrow shower ticklediğimizde yaptığı atak 3-5 kombosuysa eğer çok yavaş vuruyor 8 li ok haricindeki diğer seçenekler tatmin eder şekilde vurmuyor.

Benim gördüğüm eksikler bunlar, bana göre eksik ama siz @DEVILCRAFT kullanıcılar ban yemesin diye bazı özellikleri kısıtlıyorda olabilirsiniz bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1. Speed hack öyle artık oyunun doğasını bozmaz her şey olağan hızında sen gecikmeli görmüyorsun yürüme olaylarını sadece
  2. WH'nin karakter kilitleme özelliği yok net bir şekilde olayın nasıl olduğunu açıklarsan kontrol edebiliriz
  3. Ayar çekilir ona
  4. Yavaş kalıyorsa legit ayarını en sola çek ve saldırı hızını 300-500 arası yap öyle dene
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
 Share

• Yeni Oluştur...