Jump to content
  • Kaydol

Önerilen Mesajlar

8 saat önce, tolga61 yazdı:

bottaki scleri basma oto upgrade kullanma

bottaki scler kaldırıldı oyundan ve oto upgrade ban yedirtmiyor ^^ 
ban yemek istemiyor isen kalabalık slotlardan uzak duracaksın, kimse ile slot kavgası yapmayacaksın ve koruma ayarlarını komple kullanmalısın ( legal atağı aktif edersin slota birisi gelirse vs ) videoya alanlar için

böyle en aza indirirsin 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

anvilin başında çok belli oluyor kanka uzaktan bas, ben uzaktan çok bastım otomatik ban söz konusu olmadı , sen gm taraflı yemişsin galiba , upgrade yaptıgım hesap halen oyunda 2,5 ayı geçti cypherdayım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, 101isyankar yazdı:

anvilin başında çok belli oluyor kanka uzaktan bas, ben uzaktan çok bastım otomatik ban söz konusu olmadı , sen gm taraflı yemişsin galiba , upgrade yaptıgım hesap halen oyunda 2,5 ayı geçti cypherdayım.

saniyeyi kaça alıyorsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, tolga61 yazdı:

saniyeyi kaça alıyorsun

1000 yazarsan mesela 0-1000 arası bir sürede basar onuda ayarladık yani sabit olmaması anlamalarını önlüyor legalmiş gibi, arkadaşın dediği gibi anvil önünde yapmazsan iyi olur çünkü loglardan bakılacak bir durum yok günde binlerce kişi upgrade yapıyor baş edemezler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu arada illa maradonda olmana gerek yok delosa git otur elmorada lufere git anvilw tıklamaya gerek yok tuşa basınca otomatik basıyor maradonda basmana gerek yok birde şu upgrade limiti varya ona bi çözüm bulamıyormusunuz @DEVILCRAFT

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, DEVILCRAFT yazdı:

1000 yazarsan mesela 0-1000 arası bir sürede basar onuda ayarladık yani sabit olmaması anlamalarını önlüyor legalmiş gibi, arkadaşın dediği gibi anvil önünde yapmazsan iyi olur çünkü loglardan bakılacak bir durum yok günde binlerce kişi upgrade yapıyor baş edemezler

Başkan botta farm yapılıyor değilmi oto farm görmedimde videolarda

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, omrsmh1 yazdı:

bu arada illa maradonda olmana gerek yok delosa git otur elmorada lufere git anvilw tıklamaya gerek yok tuşa basınca otomatik basıyor maradonda basmana gerek yok birde şu upgrade limiti varya ona bi çözüm bulamıyormusunuz @DEVILCRAFT

maalesef çözüm yok ona

41 dakika önce, leitotr1232 yazdı:

Başkan botta farm yapılıyor değilmi oto farm görmedimde videolarda

oto farm derken ? ayarlarını yaptıktan sonra her slotta kasarsın otomatik yani
videoları sildim çünkü arayüz değişti ve bazı şeylerde değişti onları baştan çekip yükleyeceğim bir kaç gün içinde hepsi olacak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
15 saat önce, tolga61 yazdı:

peki pazar tarama yaparken loglara düşme ihtimali varmıdır

%0. ihtimali yok 

12 saat önce, leitotr1232 yazdı:

Arkadaşlar botu normal açıyorum sürekli TP sonucu kapanıyor ne yapmam lazım acaba ?

Karakter koruma ayarlarından karaktet TP olursa oyunu kapattanmı bahsediyorsun değil mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, omrsmh1 yazdı:

Bide doğru olan pasaworda süreklı yanlıs diyor reloglarda oyunun id pass ı neden oluyor acaba 

oyunun bekleme kontrolü o , çık gir yapınca birazcık beklemen gerekiyor o arada yanlış şifre diye uyarı verir

7 saat önce, leitotr1232 yazdı:

Aynen birde ban notice diyor bazende

ayarı kendin yapmışsın işte oyunu kapat demişsin. kapanması normal

5 saat önce, leitotr1232 yazdı:

dostum pazar tarama da ban riski varmı ?

ban riski yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi kayıt olabilir veya daha sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer Hesabınız Varsa, Şimdi Giriş Yapın Hesabınızla Cevap Vermek İçin.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...