Jump to content

Devilcrafty Koxpunda Bir Açık Var

Recommended Posts

Bence koxpunda bir açık var . O yüzden bunlar herkesi yakaladı. Yoksa sadece multi kullanan kişi niye banlansın ya da sadece pazar kuran.  Üstelik ben proxy bile kullanıyordum. Hani öbür charım yakalanırsa pazardaki charımı tespit edemesinler diye ip ten. Ve ben knightan desteğe ticket attım. Bana yazdıkları MESAJ HESABINIZ İNCELENİP İLLEGAL PROGRAM KULLANDIĞINIZ TESPİT EDİLDİ YAZMIŞ. Bu charım da sadece pazardaydı . 

YANİ ADAM YAKTI SİGARASINI BİZİM BANLANMAMIZI İZLİYOR VE BUNDAN KEYİF Mİ ALİYOR SANIYORSUN. ÇÖZMEYE ÇALIŞTIĞINI TAHMİN EDİYORUM YILLARDIR BU İŞİ YAPIYOR. HA GENEL BİR DUYURU YAPSA TADINDAN YENMEZ ORASI AYRI AMA SENIN BU POSTUNA DA ANCAK BEN CEVAP VERIRIM GELIP SU SACMA POSTUNA CEVAP VERECEGINI SANMIYORUM.

Siz çocukmusunuz bu kadar atarlanıyorsunuz. Adamdan bir şüphem olsa bu koxpu kullanmazdım gidip başka koxp kullanırdım. Ben 5 yıldır bu koxpu kullanıyorum.  Sadece bizi nasıl yakaladıklarından emin olmak istiyorum. Ona göre yeni char alıp dc pre alıcam. 

BOŞ YAPMAYIN  HER KOXP DA AYNI PROGLEM WAR + NTT İD E BAN ATIYOR HESABA DEĞİL BENDE TA ACME KOXP WAR İKEN BU KOXP U KULLANMAYA BAŞLADIM BEN MULTİ İLE PAZAR YAPIYORDUM 9 BİN TL LİK İTEM GB ZARARIM OLDU ATILAN BANLARDAN BENDE PATLADIM AMA 9 BİN ZARARIM OLANA KADAR BEN NE 9 BİNLER KAZANDIM  SENDE DC PRE ALIP CHAR FALAN AÇMA ADAM GENEL BİR AÇIKLAMA YAPANA KADAR BEKLE