Jump to content
Magnaphus

USKO İstek Ve öneriler için. Tek Başlık Altında Toplanalım Mı?

Önerilen Mesajlar

Merhaba

Arkadaşlar bu konu altında olmasını istediğimiz ve/veya düzeltilmesi gereken özelliklerden bahsetmeye ne dersiniz? Bir birimize yardımcı olmak adına ve @DEVILCRAFT'ında yükünü azaltmak adına biz de bir nebze olsa yardımcı olmayı deneyelim lütfen. Olur ya da olmaz bunlar sadece bir var sayım öneri. Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.Olmasını istediğim öneri/istekler aşağıda ki gibidir.

• Inventory slotları dolduğunda Vip Key özelliğine aktarma özelliği slotta atack yaparken şuan da Legit Mod'da kullanıyorum ve çalışmıyor, düzeltilmesi gerekiyor.
  • Koxp olduğunu belli etmemek adına Genie de olan Range of Activites yani atack yapmadığı zamanlarda hareket ederek AFK değilmiş gibi gözükmesi güzel olurdu.
  • Eğer mümkünse Database de ki Autherity 0 olan karakterler geldiğinde atack kes olması da bir başka önerim yani örneğin bir GM geldiğinde  2dk boyunca atack kes ve daha sonra devam et.
  • Yine ayrıca trade edilmeyen satılmayan ve İnventory de 1.00 da olsa ağırlık  yapan itemler için seçmeli bir şekilde belirli bir adete geldiğinde slottayken direkt çöpe atılması özelliği eklenmeli diye düşünüyorum.
  • Bir diğer stabil olarak çalışmayan özelliklerden bir tanesi ise repot ve satma işlemine gidilmesi Vip Key Storage tamamen boşaltılmıyor ve tamamen hiç bir şey satılmıyor 
  • Ayrıca eğer mümkünse Wall Hack'te olan görünmez kişileri görme özelliği duvarlardan taşlardan çıkmadan yani sadece Wall Hack'i GM'leri geldiğinde görmek için kullanılması da süper olurdu diye düşünüyorum.
  • Saldırı ayarlarında var olan skill seçme şekillerde 2 seçenek olması uzaktaki monsterlara mesela Arc Shot ile atack yaparken yaklaştığında 5li ok ile atack yapma gibi vb.
  • Bir diğer önerim ise sürekli bir şekil de aralıklı olarak genie yi açmak örneğin kullanıcıların seçtiği bir vakit aralığında genieyi açıp kapatma BAN riskini düşürebilmek için güzel olurdu diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

vip key kendi kendine bozulacak bir şey değil aslında tekrar denemen de fayda var
beleş genieyi açıp skill koymadan o istediğini yapabilirsin
öyle bir şey mümkün olsa zaten bütün koxplarda olurdu o yüzden anti-cr var
item listesi var oradan toplamak istediklerini seçip gerisine hayır dersen sorununa çözüm olur aksi halde istemediğin itemleri tek tek hayır olarak işaretlemen gerek
otomatik rota kullanıyor isen çok güvenme ona o yüzden tavsiyem düzgün bir manuel rota çizmek rpr hatalarının başı rota oluyor hep
öyle bir şey mümkün değil
ban yeme riskini düşürmek için uğraşıp ban yedirtecek şeyler istemen tuhaf geldi bana :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, DEVILCRAFT yazdı:

vip key kendi kendine bozulacak bir şey değil aslında tekrar denemen de fayda var
beleş genieyi açıp skill koymadan o istediğini yapabilirsin
öyle bir şey mümkün olsa zaten bütün koxplarda olurdu o yüzden anti-cr var
item listesi var oradan toplamak istediklerini seçip gerisine hayır dersen sorununa çözüm olur aksi halde istemediğin itemleri tek tek hayır olarak işaretlemen gerek
otomatik rota kullanıyor isen çok güvenme ona o yüzden tavsiyem düzgün bir manuel rota çizmek rpr hatalarının başı rota oluyor hep
öyle bir şey mümkün değil
ban yeme riskini düşürmek için uğraşıp ban yedirtecek şeyler istemen tuhaf geldi bana :(

Öncelikle vaktini ayırıp geri dönüş yaptığın için teşekkür ederim.

Vip Key çalışmıyor baya bir uğraştım çalışsada verimli değil tam olarak boşaltmıyor veya Inventory tamamen dolduğunda işlem yapmıyor.

Beleş Genie yi şimdi test ediyorum bunu bilmiyordum teşekkür ederim :)

İtem listesini de yapıyorum ama pet varken nasıl bir yol izlemem gerekiyor onuda öğretirsen sevinirim.

Diğerleri sanıyorum ki imkansız biz artık imkanlılardan şansımızı deniyelim :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@DEVILCRAFT hocam ilgin için herkes adına teşekkür ediyorum senden şuan tek bir isteğim olacak güncel olaraktan açıklanacak bir şekilde bilgisayar başında olmadığımı varsayarak bir Repair pot mana arrow wolf tedariği için ufak bir anlatım videosu çekersen eğer minnettar olurum. ben işteyken sadece uzaktan team viewer ile telefonumdan izlemek istiyorum geriye kalan herşeyi Speedy halletse keşke <3

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bu konu oldukça eski. Lütfen bunu düzeltmekten ziyade yeni bir konu açmayı düşünün.

Sohbete katıl

Şimdi kayıt olabilir veya daha sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer Hesabınız Varsa, Şimdi Giriş Yapın Hesabınızla Cevap Vermek İçin.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...