Jump to content
  • Kaydol

Fncz Pointerı Hakkında

st0reyy
 Share

Önerilen Mesajlar

c# ile koxp yazmaya başladım geldiğim aşamada attack yaptırabiliyorum. fakat fncz pointerını bulamadığım için bir türlü mob seçtirme işlemini gerçekleştiremedim. ollydbg yada mümkünse cheat engine üzerinden bu pointerı nasıl bulabileceğim hakkında beni yönlendirebilir misiniz. FNCZ pointerını yanlış anlamadıysam z tuşana bastığımda tetiklenen fonksiyonun giriş pointerı oluyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler forum ölmüş gibi kimsenin bir faydası olmadı neyse buldum sonunda olayı açıklayayım.

ollydbg ile knightonline.exe modülündeyken inner modul calls yapıyoruz burada bize başka dlllere yapılmış çağrıları gösteriyor.

burada benim dikkatimi çeken GetAsyncKeys isimli method oldu bu muthoda iki kere tıklayarak knightonline modülündeki çağırım noktasına ulaşıyoruz.

buradan sonra yapmamız gereken call opcode larını bulmak ve bunlara tek tek pointer koyup bütün tuşlara basarak hangi tuşa denk geldiklerini  bulmak.

z tuşuna denk gelen call u bulduğunuzda knightonline.xxxx isimli kısımda xxxx dediğimiz alan bizim fncz pointer adresimizi veriyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
 Share

• Yeni Oluştur...