Jump to content

DevilCrafty Koxp Platformuna Hoş Geldin!

Yıllardır Süren Kalite ^^
Daima Güncel Koxplar!
Yerini Almak İçin Hemen Üye Olup Bizlere Katılabilirsin!
Üye Ol!
ziiNc

1299 [ Acme ] Multiclient Anlatımı - Resimli .

Önerilen Mesajlar

Öncelikle iyi forumlar ,

Gördüm ki , forumda multiyi yapamayanlarından tut koxpu açamayanlara kadar dert yananlar var.

Istedim ki ; öğrenin , illaki işinize yarar , başkalarınadn geri kalmayın.

Belirtmek isterim ki , multi client kullanım sağlığının pc/bilg donanım ve grafik özelliklerine göre değişiklik gösterebilir.

Ve asla ve asla , pc/bilg donanım ve grafik değerleri düşük bilgisayarda denemeyin . Aksi taktirde donmalar yaşarsınız.

Ilk olarak kojd(melih) ' in koxpuyla nasıl multi yapılır izleyelim.

Kojd'nin dosyalarını sırayla clientlerimize atıyoruz , ( 3 client ) ;

19f5cb.jpg

235c7a.jpg

Görüldüğü üzere ; 3 client'imize sırayla koxplarımızı atmış , daha sonra kısayollarını başlat şubuğuna sabitlemiş bulunmaktayız (Win7 ve üstü) .
Daha sonra clientlerimizi sırayla açıyoruz , yalnız birşeye dikkat edilmelidir ki ; bir char oyuna girmeden diğerlerini sokmayın. Oyuna tamamiyle log olduktan sonra charları sırasıyla oyuna sokun. Aksi taktirde sabitlenme , yürüyememe gibi sorunlarla da karşılaşabilirsiniz.

Adımlarımızı sırasıyla izledikten sonra ,

İşlemimizi başarıyla tamamlamış bulunuyoruz.

ve sonuç ;

1c2570.jpg

DIP NOT ; Multi client kullananlar için bir tavsiyem olduğunu belirtmek isterim. 2 ve üstü client kullanımlarınızda (multi) herzaman , 1 No lu client (Full screen - ekran çözünürlüğü birbirine paralel - 32 bit rgb ) , 2 ve devamında gelen clientler için ( Windows Mode - 1024x768 px - 32 bit rgb ) kullanın. Multi clientlerin yönetimi daha kolay olacaktır.
DIP NOT 2 : Masaüstü çözünürlüğünüz 1024x768px ise lütfen ilk nottaki anlatılanları uygulamayın . Aksi taktirde sorumluluğu tamamıyla kullanıcıya aittir.

Anlatımın , uploadların , çekimlerin ve uygulamalı gösterimin bana ait olduğunu belirtmek isterim.
Bir teşekkür çok görülmez umarım diyerek sözümü bitiriyorum.
Herkeze iyi forumlar.

ziiNc / Kadir K.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...