Jump to content
  • Kaydol

3 İmparatorluk � Zoru Değil, En Zoru Sevenlerin Oyunu! � Bugün Açıldı


Server Tanıtım
 Share

Önerilen Mesajlar

3 İmparatorluk
Oyun & Site Bilgileri
Web Site : Kayıt Ol - 3imparatorluk.org
Facebook : https://www.facebook.com/3imparatorluk
Merhabalar,
Oyunumuz hakkında:
Hileler tamamen engellenemez. En aza indirgenebilir. Oyunumuzda hilelerin bir çoğu kapatılmıştır fakat mutlaka çalışan hileler olacaktır. Bu hilelere karşı mücadelemiz de, oyun içerisinde en yüksek şekilde devam edecektir. Oyuncular, yönetim ekibi tarafından her yönden sürekli takip edilecek ve oyuncuda hile olduğu anlaşıldığında gerekli işlemler yapılacaktır. Hile: üzerinde en yoğun şekilde duracağımız, en hassas olduğumuz konudur. Lütfen hile kullanmadan emeğimizle oynamaya özen gösterelim.
Oynadığımız sunucularda karşılaştığımız en büyük sorunlardan biri de: yöneticilerin yakın çevrelerine veya oyununa gelecek olan loncalara çeşitli ayrıcalıklar tanımalarıydı. Biz şunu garanti ederiz ki: bizim oyunumuzda böyle bir ayrıcalık hiç kimseye tanınmayacaktır. Aksine, ayrıcalık sağlanması teklifinde bulunan kişi veya kişilerin hesapları süresiz olarak kapatılacaktır. Ek olarak şunu da belirtelim: 3 İmparatorluğa ait hiçbir RaidCall, Skype, TeamSpeak, Twitter ve diğer hesaplar bulunmamaktadır. Bizlere sadece Facebook'dan ve Ticket Sistem'i üzerinden ulaşabilirsiniz. Ticket Sistem'ini kullandığınız taktirde, size her türlü geri dönüş yapılacaktır. Facebook mesaj bölümünü kullanırsanız, cevap verilmesi uygun görülen mesajlara geri dönüş yapılacaktır. Bu nedenden dolayı Facebook mesaj bölümünü olabildiğince gereksiz olarak kirletmemeye özen gösterelim. Herhangi bir sorunumuzda, ticket sistemini kullanalım. İlerleyen zamanlarda ise, siz oyuncularımızın sorunlarını daha kısa sürede çözmemiz bakımından, forum üzerinde Hızlı Destek sistemimiz açılacaktır. Hızlı Destek ile ilgili detaylar, ileride Facebook ve Forum üzerinden paylaşılacaktır.
Nesne Market hakkında:
Bazı oyunlarda Nesne Market bulunmuyor, böylece oyun yöneticileri belirli bir gelir elde edemiyor. Biz bunun yanlış olduğunu düşünüyoruz. Sonuçta, belirli bir hizmet ve emek veriliyor. Oyuncular nasıl emeklerinin karşılığını almak istiyorlarsa, oyun yöneticileri de aynı şekilde hem emeklerinin hem de hizmetlerinin karşılığını almak zorundalar. Böylece her şey daha da güzelleşerek, sağlıklı bir şekilde devam edebilir.
Peki bu Nesne Market'in diğer oyunlardaki Nesne Market'den farkı nedir?
Para kazanmayı amaçlıyor ama bunu bir zorunluluk haline getirmiyoruz. Bu nedenden dolayı Nesne Market'de asla iç eşya satışı olmayacaktır! Satılacaklar, oyuncunun karakterini geliştirmesini hızlandıracak ve oyuncunun bazı isteklerini karşılayacak eşyalar olacaktır. (Örneğin: Bilgelik İksiri : %100 Tecrübe puanı sağlar. İsim İzni: Karakterinizin ismini değiştirmenizi sağlar. Evrim Parşömeni: Bineğinizi geliştirmenizi sağlayan parşömen.) Ayrıca, oyun içerisinde ticaretin canlanması bakımından Nesne Market'de satılan eşyalar ve EP Kuponları ticarete konulacaktır.
Not: Nesne Market oyun açıldıktan 1 hafta sonra aktif olacaktır.
Oyun İçi hakkında:
Metin2 PVP oyunlarının büyük bir çoğunluğu, oyun içi bakımından aynı olmakla beraber gelişmeye elverişli olmuyor. Her PVP'de her metinden ve her patrondan aynı ve gereksiz eşyalar çıkıyor. Kasılma ve para düşme oranları aynı ve düzensiz oluyor. Biz, oyun içerisinde dengesizlik yaratacak ve oyuncuları sıkıntıya sokacak her bir şeyi en ince ayrıntısına kadar inceledik. Oyunculara, emeklerini sınayacakları diğer PVP oyunlarının aksine, daha zor bir PVP oyunu hazırladık. Dilerseniz oyun içerisinde yapılan değişiklikleri inceleyelim:
* Ork Reis'inden +40, Kraliçe Örümcek'den +55, Şeytan Kralı'ndan +75, Dokuz Kuyruk ve Alev Kral patronlarından ise +50 seviyeye sahip oyuncular sandık düşürebilecekler.
* Metinlerden toplamda 3 adet Beceri Kitabı düşmekte. 2 adet Beceri Kitabı %100 şekilde düşerken, diğer 2 Beceri Kitabı belirli oranlar dahilinde, şans faktörüne göre düşecektir.
* Metinlerden düşen ve dönüştürülen 65 silahlarının, ruh taşının ve büyülü metalin çıkma ihtimali belirli oranda düşürüldü.
* Ruh Taş'ını sadece +80 seviye metinlerden elde ederken, Büyülü Metal'i +45 seviye ve üzeri metinlerden elde edebilirsiniz. Ruh taşı belirli patronlara da eklenmiştir. Ayrıca Büyülü Metal belli bir şans faktörü ile Ay Işığı Define Sandığından da çıkmaktadır.
* Sürgün Mağarası giriş seviyesi 75 olmasına rağmen Sürgün Mağarasındaki patronların eşya düşme seviyesi +80'na yükseltilmiştir. Sadece +80 ve üstü seviyeye sahip olan oyuncular, Sürgün Mağarasındaki patronlardan eşya elde edebilirler.
* Seviye sandıklarının içeriği belirli şekilde düzeltilmiştir.
* Şebnem Yüzüğü, 60.seviyeye geldiğinizde aktif olacaktır.
* Oyun başlangıcında verilen, Eşya ele geçirme şansını 2’ye katlayan ve gereksiz özellikler kaldırılmıştır.
* 66 seviye zırhların, 65, 70 ve 75 silahlarının çıkma ihtimali, tüm sandıklarda belirli oranda düşürülmüştür.
* Kask, Ayakkabı ve Zırh dönüşümleri aktif edilmiş, dönüşümlerde istenilen Ejderha Pençesi ve Ejderha Pulu’na ek olarak yeni materyaller eklenmiştir.
* Zen Fasulye’si derece puanını 500 indirecek şekilde ayarlanmıştır.(Değişiklik yapılmayacaktır!)
* Ayışığı Define Sandığından çıkan eşyalar yeniden düzenlenmiştir.(Gereksiz eşyalar çıkarıldı, oyunculara lazım olacak bazı materyaller eklendi.)
* Biyolog görevlerinde materyalleri verdikten sonra istenilen ruh taşları, Biyolog’un belirttiği slotlardan düşecek, herhangi bir NPC’ye koyulmayacaktır.
* Oyun içi droplardan Yang elde etme ve Tecrübe puanı %25 olacaktır. Bu oranlar hafta sonları %50, özel günlerdeyse %75’e yükselecektir.
* Kasılmak ve eşya elde etmek, bu eşyaları geliştirmek belirli oranlarda zorlaştırılmıştır. Oyun içerisinde ticaretin ölmemesi bakımından yang kasma oranı azaltılmıştır.
* BETA dönüşümleri aktif değildir. (İlerleyen zamanlarda, yapacağımız ankete göre eklenir veya eklenmez. Bunu oyuncularımıza bırakıyoruz.)
* Yeni ve gizem dolu görevler oyunumuza ilerleyen dönemlerde eklenecektir.
* OX-Event şuan planlarımız arasında bulunmamaktadır. İlerleyen zamanlarda, eğlenceli etkinliklerimiz olacaktır.
Oyun içerisinde yapılan değişiklikler bu şekildedir. İlerleyen zamanlarda yapılan değişiklikler bu maddeler altına yazılacaktır.
Oyunumuz herkesin oynayabileceği türden bir oyun değildir. Zoru gerçekten seven oyuncuların oynayacağı bir oyundur. Bu nedenden: gerek Facebook üzerinden, gerekse oyun üzerinden oyunun zorluğuna dikkat çekerek, oyunu karalama kampanyalarınızdan vazgeçiniz. Biz, oyun hakkında bir çok detayı burada belirtmiş bulunduk. Eğer size uygun değilse, başka bir oyun arayabilirsiniz. Fakat dediğim gibi, lütfen oyunu karalama kampanyalarından uzak duralım.
Oyunun kapanması ve karakterlerin silinmesi hakkında:
Size bir diğer net garanti verebileceğimiz konu, oyununun kapanmaması ve karakterlerin silinmemesidir.
Biz uzun sürecek bir yolculuğa başladık ve bu oyunumuz üzerinde uzun süredir bir çalışma sarf ettik. Yukarıda da belirttiğimiz gibi zor bir oyun hazırladık. Elbette bu zorluğu beğenmeyen ve aşırıya kaçmış olduğunu söyleyenler olacaktır. Fakat bu zorlukta herhangi bir değişiklik yapılmayacak ve oyun baştan ayarlanıp, karakterler asla silinmeyecek, oyun açıldığı şekilde devam edecektir. (Ek olarak, oyunun kolaylaştırılması isteklerinden de lütfen kaçınalım.) Bunun yanı sıra, hesaplar ve karakterler sürekli olarak yedeklenecek ve yaşanacak teknik sorunlarda, tekrardan herkes kaldığı yerden oyununa devam edecektir.
Nesne Market’de ister satış olsun, ister olmasın: oyun kesinlikle ama kesinlikle maddi yönden kapanmayacaktır. Oyuna gelecek saldırılara karşıysa, her türlü önlemi almaya çalışıyoruz. Sağlıklı bir oyun oynamak için, masraftan kaçınmayacağız. Bu yönden de içiniz rahat olabilir.
Oyun İçi Görüntüler;
NPCLER
QUESTLER
DÖNÜŞÜMLER
F5 EFSUN BOTU
BİYOLOG GÖREVLERİ
Oyun & Site Bilgileri
Oyun & Site Bilgileri
Web Site : Kayıt Ol - 3imparatorluk.org
Facebook : https://www.facebook.com/3imparatorluk
7X HAKKINDA : 7x Konusunda çok hassas davranıyoruz, 7x Kullananların Hesapları "Süresiz" olarak kapatılacak ve birdaha açılmayacak. Banlanan kişinin oyuna para yatırıp yatırmadığı önemli değildir, 7x konusunda kararlarımız kesindir.
HERKESE İYİ OYUNLAR DİLERİZ
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

×
×
  • Yeni Oluştur...