Jump to content
  • Kaydol

Knight Online Pro V2033 - Dünyada İlk Ve Tek Farm Server!


Server Tanıtım
 Share

Önerilen MesajlarMerhaba Şovalyeler!

Knight Online piyasasındaki dünyanın ilk ve tek v2033 sürümünü sizlere duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz!

Knight Online Pro v1886 adı altında yaklaşık 1 yıldır PK Sunucu olarak hizmet verdik ve sizlerin sayesinde yaptığınız birçok bug bildirimi ile tüm hataları geliştirici ekibimiz ile birlikte çözüme ulaştırdık.

Facebook : https://www.facebook.com/KnightOnlinePro
Twitter : https://twitter.com/KnightOnlinePro
Youtube : https://www.youtube.com/ProKnightOnline

Çok yakında sizlerle olacak olan v2033 sürüm sunucusuna hazır mısınız?En iyilerinden biri olan Dark Lunar War için yenilik getirildi. 35-59 Level arası karakterler (savaşı kazanan ırk) Breth/Piana bölgelerini ele geçirebilirler. Ardream karakterler savaş zamanı Moradon bölgesinden (Warp List) Luferson/El Morad Castle bölgesi yerine Breth/Piana Bölgelerine ışınlanırlar.Server-side taraflı en iyi güvenlik sistemlerimiz aktif!

1. NPT (National Point Transfer) Analiz Sistemi. 3rd Party Tools kullanan karakterin oyun-içi bağlantısı kesilir edilir ve herkesin görebileceği şekilde duyuru geçer.2. Multiple Potion Penalty System adı verdiğimiz bu sistem çift pot veya aynı tarz karakter büyülerinin kullanımı tespit edildiğinde kullanıcının 120 saniye boyunca saldırı yapması engellenir ve herkesin görebileceği şekilde duyuru geçer.3. SH (Speed Hack) tespit edildiği taktirde karakterin oyun-içi bağlantısı kesilir edilir ve herkesin görebileceği şekilde duyuru geçer. (Hilenin türüne göre eski koordinatına geri atabilir.)4. Duplicate (Dupe) Item. Eğer karakterin üzerinde/bankasında duplicate item tespit edilirse item karartılır, kullanılmaz hale gelir ve herkesin görebileceği şekilde duyuru geçer.Letter sistemi aktif!Krallık sistemi aktif!
Fosil Bölgesi Aktif! (Krowaz materyalleri için)Clan kollukları clandaki NP miktarına bağlı olarak güncellenmektedir.Oyun-içi NP sembol ve clan kollukları her 15 dakikada bir güncellenmektedir. (Karakteriniz herhangi bir clan üyesi ise sembol sahibi olabilirsiniz.)Karakterlerin tüm skill özellikleri aktif durumdadır. (Mage Guard Summon(83) ve Tüm Sınıfların Master Skilleri & Özellikleri Aktif.)
Tüm Krowaz silahlarının özellikleri aktif. (Undefeatable, Bombastic, Sweet Kiss, Chaos, Fulitol & Molok & Faun vb.)PvP bölgelerinde (Ardream, Ronark Land Base, Ronark Land) her dakika Cash Point ve National Point kazanabilirsiniz!HP & MP Maestro Potionlar aktif! (Her kullanımında eşyanın fiyatı kadar coins harcar. Karakterin üzerinde en az 100,000 Coins bulunmalıdır.)Power Up Store (PUS) eşyaları ve expiration (Süreli) eşyalar aktif!Ardream bölgesi aktif!Ronark Land Base bölgesi aktif!Ronark Land bölgesi aktif!PvP bölgelerinde günlük rank sistemi aktif!Chaos Dungeon Event aktif!Border Defense War yeni V2 sistemi ile birlikte aktif!Castle Siege War aktif!En eski savaş alanı olan Napies Gorge savaşı aktif!Alseids Prairie savaşı aktif!Nereid's Island (Monument Savaşı) orjinal sistemi ile aktif!Oreads (Kütük Savaşı) aktif!Daha Birçok Özellik Çok Yakında Sizlerle. Bizi Takip Edin!

Facebook : https://www.facebook.com/KnightOnlinePro
Twitter : https://twitter.com/KnightOnlinePro
Youtube : https://www.youtube.com/ProKnightOnline
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

×
×
  • Yeni Oluştur...