Jump to content
  • Kaydol

Bloodko+Plus 14 Haziran 2014 [1098 V1299 Myko Server ] Breth & Piana ( Bloodko.net )


Server Tanıtım
 Share

Önerilen Mesajlar


BLoodKo.NET

Merhaba sayın knight severler BLoodKo
ekibi olarak ilk sunucumuz BLoodKo serverını 2007 yılında açmıştık ve bildiginiz gibi hiç kapanmadan 2010 yılına kadar cok begenilerek oynanmıştı. Öncelikle 2010'dan sonra adı gecen BLoodKo serverlarıyla hiçbir bağlantımız olmadığını belirtmek isterim. yaklaşık 6 aydır ekibimizin çalışmaları sonucu çok üst düzeyde ilerlemeler kaydettik ve sizlere 1098 yani en eski ve en kaliteli myko serverını sunmaktan gurur duyarız. sizde sonu gelmeyecek bir eglenceye katılmaya hazır mısınız ?

BLoodKo hakkında en güncel ve detaylı bilgileri resmi facebook sayfasından takip edebilirsiniz.
Resmi facebook fan sayfasına gitmek için
tıklayınız.

BLoodKo birebir orjinal 1098 v1299 old myko server'dır,En iyi sekilde düzenlenmiş exp slotlarına sahiptir. Pk ve farm için orjinal exp slotlarında hiçbir oynama yapılmamıştır myko'ya sadık kalınmıştır. Canlı bir maradon,canlı bir pazar,canlı bir ticaret ortamı olacaktır,Oyuna ait özel clientimiz vardır ve zorunludur.Yabancı oyuncu lokasionlu her ülkeden giriş yapılabilir. 4 dilde canlı müşteri hizmeti vereceğiz.Herşey orjinal 10 yıl önceki Knight'a göre ayarlandı.Özel forum sitemiz açılmıştır oyuncuların resim, video paylaşımlarını yapabilegi ve server hakkındaki gelişmelerden haberdar olabilecegi gerekli herşeyi forum adresimizden ögrenebillirsiniz.
En önemlisi server'a ait TS sunucumuz olacaktır. TS Sunucumuz 1000 kişilik kapesiteye sahiptir.Team başkanları sunucumuzda kendilerine ait şifreli oda açtırabilirler.Orjinal soacs güvenlik sistemi mevcut ve yedek olarak acme anti cheat bulundurmaktayız.
Sorunsuz Power Up Store beyaz ekran hatası alanlara özel npc pus bulunmaktadır.
New -
Old Skin, New Skin Scroll & High Class Low Midle Class


BLoodko Event Sistem

Border Defance War,Forgotten Temple, Castle Siege War Lunar War,
Boss Ağacı,Kill Gm Event,

Video
BLoodKo Trailer
Resimler( Lütfen Konuyu Güncel Tutabilmek İçin Yorum Yapınız )
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

×
×
  • Yeni Oluştur...