Jump to content
  • Kaydol

İddaa Dolandırıcısı Www.bukupontutar.net

serokturk
 Share

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba
www. bukupontutar.net isimli sahtekar bu siteyi yazmam lazım.
Heryerde dile getiricem kimse mağdur olmasın diye.
Ben Yukardaki Dolandırıcı www. bukupontutar.net sitesine 100 lira verdim 30 günlük üyelik için.
Maçları aldık oynadık hiçbirtanesi bile tutmadı.Paramı geri istememe rağmen paramı geri iade etmiyor.
Ben paramı geri istiyorum.700 lira zararım var,bu başkalarını ilgilendirmez ama ben verdiğim 100 lirami geri istedim,
Sitesinde Sahte geri iade makbuzu yayınlamış benim adıma.
ben böyle bir para almadım ve benim ismimi kullanmış.1 aydır paramı alamıyorum.
Forumlara bana iftira atıyorlar diye haykırıyor resmen yüzsüz şerefsiz.
Sitesinde banko kupon vermiş gibi gösteriyor,shop kupon yayınlıyor resmen.
2 gün önce forumlarda gördüğüm kuponları,2 gün sonra sitesinde yayınlıyor,üstünede sitesinin ismini yazıyor.
işte büyük tuzak buymuş,ama param gittikten sonra anladım.
Kanıt olarak elimde banka dekontum var,ne yapabilirim sizce ?
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TahaAlp seni gidi sahtekar seni !

ben 3den fazla foruma üyeyim,hepsindede TahaAlp ismiyle,yani aynı isimle www. bukupontutar.net'in reklamını yapmışsın.Uzun uzun yazılar yazarak heryerde kendine iftira atıldığından bahsetmişsin.

Ben sana gmail yolu ile banka dekontumu yolluyorum,paramı geri ver diyorum,benimle dalga geçiyosun.Bak oğlum bu yaptığın sinsi kurnazlık seni zengin etmez.Ama şunu bilesin,benden aldığın 100 liranın peşine düşeceğim.Hayatımda bukadar aşşağlandığımı hatırlamıyorum.Paramı istiyorum benimle özel mesajdan dalga geçiyosun,forumlara İFTİRA ATIYORLAR gibi sözler yazıyorsun.Senin nasıl bir kurnaz bir dolandırıcı olduğunu ancak dolandırılınca anlıyor anlayanlar.Yazık sana okadar mağdurun var,dinden imandan bahsedip,insanları dolandırıyorsun.Nasıl bir tipsin bilmiyorum ama,inan elime geçsen seni sabaha kadar döve döve bayıltırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...