Jump to content
  • Kaydol

Gmr-Game Maden-Exp-Upgrade-Multi Bot

DEVILCRAFT
 Share

Önerilen Mesajlar

Mağazadan ulaşabilirsiniz.

• Özellikleri ;
  • Tüm Karakterlerin Atak Skilleri - Uzaktan Vurma Ayarlanabilir.
  • Zamanlı Skiller - Wolf, Str, Kitap, Buff gibi birçok skilleri sadece kendine basması için ayarlanmış bölüm.
  • Wall Hack, Speed Hack, Her Karakter için Swift , Oto Kutu, CPU Save, Anti-LR.
  • Oto Heal - Oto Pot, Mana.
  • Slot Kısıtlama - Mob'a Koş, Party Başkanını Takip Et.
  • Flooder, Karakter Ölürse, DC Olursa, Party'de şukadar kişi kalırsa işlem yap ( Town at, PC Kapat, Alarm Çal )
  • TS Biterse Bas, Buff, AC, Resist yoksa Party'den Yaz.
  • Priest için Party Tekli Heal veya Toplu Heal. ++ , ac , resist yazana at.
  • Slota Listedeki Kişi Gelirse Party At, Party isteği Gelirse reddet veya kabul et, add yazana party at.
  • Maden Bot - Üstünüz Dolunca Ayarlanabilir listedeki itemleri satar. Varsayılan Ayar : ( Gem-Fragment-Buss-Bess Satılmaz )
  • Upgrade Bot - Envanterinizdeki seçtiğiniz itemleri upgrade eder sırasıyla.
  • Tedarik - Exp Kasarken Pot, Mana, Wolf, Kitap Biterse veya RPR zamanı gelirse ayarladığınız kordinatlara göre gider ve gerekli olanı yapar tekrar gelir atak yapmaya başlar.
  • Etraftakileri Gör - Etrafınızda kaç kişi var, Levelleri, İsimleri , Sınıflarını görebilirsiniz ve listedeki olanlara Toplu PM Atabilirsiniz.

[attachment=79:111.png]

[attachment=80:222.png] [attachment=81:333.png]

[attachment=82:444.png] [attachment=83:555.png]

[attachment=85:oNJM4lN.png] [attachment=76:7.png]

[attachment=75:6.png] [attachment=78:9.png]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

iyide bunun butun sistemlerde calıstıgına nasıl emin olabilirim ben yani aldıktan sonra sorun yaşamanın bi gereği yok yani

windows7 32-64 bit + windows 8 64bit - windows 8.1 update 1 64 bitlerde sorun yok. kullananlardan herhangi bir şikayet gelmedi

xp içinde sorun olacağını sanmıyorum (xp kullanan kalmadıgı için)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Merhaba multi acınca 4 den sonra Kops donuyor ve acmıyor !  Pc Salam

i7 işletim sistemi 6 ram 1 ekran kartı    Sanal pc ile 7 car  acıyorum normalde kops multi ile cok daaha fazlasını acmam gerekir 

güvenlik sisteminin sorunu o, kasma + donma. Problemleri var sahibi tarafından düzeltilmesi gerek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...