Jump to content
 • Kaydol

Parallax Asas Macro - Usko-steamko Ve Her Türlü Korumalı Serverda çalışan Makro 19 May. 2021


d0g1
 Share

Önerilen Mesajlar

Ya öncelikle ban yiyeceksem yiyeyim, @DEVILCRAFT'a mesaj attım fakat görmemiş veya görmemezlikten gelmiş. Doğru yere konuyu açtım fakat 2 gündür orada onaylanmayı bekliyor... Benim ilk üyeliğim de değil bu daha eski hesaplarım da oldu fakat idlerini unuttuğum için bunun ile giriş yaptım. Yaptığım, en azından zamanında yapmaya çalıştığım katkıları ve iyi niyetimi açtığım konuların içeriklerinden attığım cevaplardan görebilirsiniz. Herkesten özür dilerim. İlgili bölüme açtığım gibi aynen kopyalıyorum. Fakat yine de kendisine forumu yıllardır ayakta tuttuğu için, Knight Online paylaşımlarıyla bizlere ilham verdiği, yol gösterdiği için, kendisinin tahmin bile edemeyeceği olanaklara vesile olduğu için bir kez daha @DEVILCRAFT önünde geçmişine ve bilgisine de olan saygımızdan ötürü teşekkür ediyoruz.

Öncelikle websitemizin linki

http://www.parallaxhotkey.site

 

Discord sunucumuz aktif: https://discord.gg/yDPKAcADbc 

Her türlü yardım ve bilgiye ulaşabilir, canlı yayın talebinde bulunabilirsiniz elimizden geleni yapmaya çalışacağız.

 

!!!!!!!!! Devilcrafty.net  için 22 Mayıs TARIHINE KADAR DENEME SURUMU AKTIF EDILMISTIR !!!!!!!!!

Virustotal:

https://www.virustotal.com/gui/file/055114e3dcae2f4d8d884fa297e434e07b34bd472a67ca79a475e0e5283de907/detection

WEBSITEMIZDEN INDIREBILIRSINIZ fakat yine de siz güvenliğiniz için taratmadan kullanmayınız : )

Yine de güven veremediysek  sanal makine kurup, hem rar dosyasını indirdiğiniz gibi, hem de dosyaları belirli bir klasöre çıkartıp dosyaları tek tek taramanızı öneriyoruz. Hiç bir virüs, trojen türü dosyalar siz .exe vb. türevlerine çift tıklamadıkça etkin hale geçemezler. Şüpheniz varsa elinizin altında internet var, araştırın. Rardan çıkarmanız sorun değil kendisini açmanız malwarei aktif edecektir. Belirttiğimiz gibi, sanal makine kurup veya telefonunuza indirip tek tek taratmanız mümkündür. Karakterlerinizin eşyalarıyla veya çeşitli hesap bilgilerinizle kesinlikle ilgilenmiyoruz.


Parallax Makrosu Nedir ?

Parallax Hotkey her server ve USKO-STEAMKO dahil, özel olarak ayarlayabileceğiniz tüm classların en iyi atak kombolarını isteğinize göre ayarlayıp kendi saldırı düzeninizi oluşturabileceğiniz bir programdır. Diğer makrolar gibi sabit bir döngüye sahip olmayan, her türlü farklı kombinasyonu oluşturabileceğiniz imkanlar sunar. Yani vsye 5% yüzde atıp ardından Cut sonrasında 10% atan bir youtube videosuna denk geldiniz ve bu ilginizi çekti, fakat eliniz alışık değil. Programı öğrendikten sonra bu setupu ayarlamak en fazla 10 dakikanızı alacaktır. Parallax Hotkey tamamen klavye girdileri kullanarak, kendi atak şemalarınızı oluşturmanıza ve olabilecek en hızlı biçimde hatasızca skilleri göndermenize olanak sağlar.

 

Kullanım Videosu

 

 

Parallax Macro Özellikleri

Atak hızını isterseniz 2 spike arası 15 skill (stroke dahil) şeklinde ayarlayayıp bir asas karakterin rakibine verebileceği maksimum hasarı vurabilir, veya kendi şemanızı oluşturup henüz bizim bile keşfetmediğimiz sayısız kombinasyonlardan birini bulup yenilmez olabilirsiniz.  Atak döngüsünü 58 skille kadar çıkarabilirsiniz. 58 skill atacak kadar uzun bir vsde yaşayacağınızı zannetmiyoruz ama imkanları arttırmak ve olasılıkları sınırlandırmamak adına program üzerinde 58 adet skill bar mevcuttur.

 (58 x vurduğunuz skiller = neredeyse sayısız kombinasyon)

Hızlı Minör

Ortalama minör hızı, 59 FPSte mana potu arası Win10 22-24, Win7'de cooldown yüzünden maksimum 2700dür. 1299 serverlarda mananızın yettiği kadar :) bu serverlarda fpsinizi nasıl 60ın altına sabitleyeceğinizi merak ediyorsanız discord sunucumuza gelip yardım alabilirsiniz.

Win10'da minör hızının Win7'ye nazaran düşük olmasının sebebi işletim sistemi için kritik öneme sahip dwm.exe yüzündendir. Bu program Cs:GO'dan tutun Mario'ya kadar bütün oyunlara 39 milisaniyelik bir gecikme eklemektedir. Ben sırf KO Asas karaktere seri minör attırmak için aynı disk üzerine Win 7, günlük işleri veya başka oyunlar oynamak için aynı disk üzerinde dual-boot ile Win10 kuran insanlar biliyorum. Win7 kullanırsanız Parallax sizin için yapabileceğiniz en hızlı minör kullanımını yapacaktır. Ayrıyetten program üzerinden minör kullanımını kapatıp klavyenizin, mousenuzun makrosu ile skill barınıza (F1 ve F2 aynı slotlarda olacak şekilde)  minör ve mana potunuzu koyup keyfinize göre farklı yollardan da minör atabilirsiniz. İsterseniz sadece sağ tık kullanın, yaratıcılığınıza kalmış :)

Arena modu (1vs1)

Arenada vs modu için döngü başına Magic Shield, M20, Blood Drain veya Ilussion için atak skillerinizden önce bu skilleri eklemeniz yeterlidir.

Macro da olsa her zaman kontrol sizde

Gecikmeleri ustaca kullanıp skillerin fail vermesini engelleyebilir ve daha önce bahsettiğim gibi sayısız kombinasyonları keşfedebilirsiniz. Öğrendikten sonra kullanması gerçekten eğlenceli bir programdır. Elinin hakkı ile skill atmak, isteyenlere saygımız sonsuz ancak bu program sizler için değil.

 

Parallax Macro Dahili Tuşları

 1.      CapsLock --> Makro başlat
 2.      Esc --> Makro durdur
 3.      Enter --> Chat modu aktif, z7r65z7r65z7r gibi makro kullandığınızı belli edecek rahatsız edici zırvalıkları unutun.
 4.      F11 --> Program üzerindeki "Macro Başlat / Durdur" görevi görür. KO oynanış kalitenizi arttıracak bir özellik, alt+tab 'a gerek kalmadan/oyun penceresinden ayrılmadan makroyu susturun. (Capslock ESC inaktif hale gelir, tekrar basınca atak yapabilir- durdurup saldırıya hazır hale geçebilirsiniz)
 5.      G --> İster kendinize, ister seçtiğiniz arkadaşınıza cure atın. Vsde kullanırken bastığınız anda sırada hangi atak skiliniz varsa cc attıktan sonra kaldığı skillden vurmaya devam edecektir. Şahsen beğendiğim en güzel özellik budur ve ileride eklemeyi planladığımız fikirlerimiz ile eşsiz bir noktada olacaktır!  Bize güvenin.
 6.      F --> Oto-Town :) 

Bu sıralar Ardream.world sunucusunda oyun içinde tanıtımımızı yapıyor, kendimizi geliştiriyoruz. Websitemizi ziyaret ettiniz, videoları izlediniz veya söylediklerimiz pek inandırıcı gelmediyse TheParallaxProject(K) ve ParallaxProject(H) karakterlerimiz ile sizleri arenaya davet ediyoruz (piyasadaki istediğiniz yazılım ile gelebilirsiniz). Sizi pussuz sıfırdan nasıl başlıyorsa o şekilde karakterlerimiz ile vs atmaya cüret ediyoruz. Oyun içinde eşyalarımızı görme özelliği aktiftir. Hodri meydan :) Aşağıya bir arena videosu bırakıyoruz. Bir bakın, ilginizi çekecek olursa zaten görüşeceğimizi adımız gibi biliyoruz.

 

 

 

 

Daha fazla bilgi için lütfen websitemizi ziyaret edin. https://www.parallaxhotkey.site

 

 

Websitemiz veya Discord sunucumuz üzerinden yapacağınız akla yatan, mantıklı önerilerinize 1 haftalık Parallax Macro hediyedir. Kim bilir, belki de bizimle birlikte proje üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

 • 6 months later...
 • 1 year later...
 • 4 weeks later...
 • 2 weeks later...
 • 5 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
 Share

×
×
 • Yeni Oluştur...