Jump to content
  • Kaydol

Koridor Safhasında öne geçmek yada ezilmemek


inciMage
 Share

Önerilen Mesajlar

bu konuda platin 1 seviyesinde bir oyuncu olarak birkaç tavsiyem olacak.

1. karşı minyonlar önünde takasa girmeyin zararlı çıkarsınız.

2. minyon kaçırmamaya dikkat etmelisiniz çok geriye düşmeyin.

3. rakibinizin yetenek atışından, düz vuruşundan kaçışınız yoksa şampiyonunuzun kapasitesine bağlı olarak sizde karşıya hasar verin ki sadece siz hasar almış olmayın.

4. şampiyonunuzu ve rakip şampiyonu iyi tanıyın siz skill seti bitirdiğinizde karşısı tek skille size aynı hasarı veriyorsa defansif oynayın.

5. totem eksik etmeyin ganklara karşı dikkatli olun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • 4 weeks later...

benım ligim dia 3 tr'de bende soyle bır onerı vereyım bence 1-2 ay dota oynayın orada farm yapmasını ogrenın cunku orada lastdead yapmak lole gore cok cok zor ben sahsen farmlamayı orada ogrendım :) bir diğer tavsiye ise junglerınızı bekleyın farmı pushlamayın belkı sıkıcı gelecek ama gerekırse 20-30dk kule altına yakın mesafede durun , dikkat cekmek ısteedıgım nokta surasi ! kulenızın rangesıne sokmayın farmları range sınırına yakın yerde tutun lastshot yapmaya ozen gosterın yanı sadece son vurusu yapın farma baska vurmayın bırakın bırbırlerını kessınler boylece karsı rakıp daha az farm yapacaktir. son husus olarak eger lınenızde rakıp yoksa ve sızın mınyonlarınız kuleye vuruyorsa sız kuleye vurmayın tabı bu ılk 20 dk ıcın gecerlı bırakın karsı kule farmlarınızı biçsin bu sayede rakıp oyuncu o  farmlara son vurus yapamıcagından dolayı gold olarak sızden gerı dusucektık ılk 20 dk ezılıyor gıbı gozuktugunuz lıneden cıktıgınızda oyundakı en cok kasmıs ısım olabılırsınız tabı bu dedıklerımı solo'da kullanmanızı tavsiye ederim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

×
×
  • Yeni Oluştur...