Jump to content
  • Kaydol

5.6 Sorunu

Crocodile
 Share

Önerilen Mesajlar

Clientleri C:\Client1 - C:\Client2 diye sıralı ayarla ( aynen böyle olsun ) her client içerisinde koxp'un olduğundan emin ol. ( koxpları daima yönetici olarak çalıştırdığından emin ol )

Bypass 2 veya 3 seçenekleri ile gir 

Ek olarak : KnightOnline.exe uyumluluklarını WinXP SP3 Yönetici olarak çalıştır seçeneklerini açık yap.

Dep ayarlarını kontrol et, açıksa kapat 

ZZyuuK3.png

@[member="Crocodile"]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Clientleri C:\Client1 - C:\Client2 diye sıralı ayarla ( aynen böyle olsun ) her client içerisinde koxp'un olduğundan emin ol. ( koxpları daima yönetici olarak çalıştırdığından emin ol )
Bypass 2 veya 3 seçenekleri ile gir 
Ek olarak : KnightOnline.exe uyumluluklarını WinXP SP3 Yönetici olarak çalıştır seçeneklerini açık yap.
Dep ayarlarını kontrol et, açıksa kapat 
ZZyuuK3.png
@[member=Crocodile]

Hepsini yaptım 4.9u gayet güzel bi şekilde kullanıyorum eğer öyle bişey olsa 4.9 açılmazdı sorun bence botta.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hepsini yaptım 4.9u gayet güzel bi şekilde kullanıyorum eğer öyle bişey olsa 4.9 açılmazdı sorun bence botta.

v5i yeniden yaptığımız için çok sorun çıkardı düzeltmek için sabredilecek ortamda yok hiç ^^ bunun için 4.9 üzerine ekledik özellikleri kısacası 4.9 kullanıyorsunuz bu sorunu yaşayan 2-3 kişiden birisindir belki yinede çözüm arıyoruz sizin için ( bütün sorun botta olmayabilir kullandığın işletim sisteminin güncelliğide fark ediyor )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

v5i yeniden yaptığımız için çok sorun çıkardı düzeltmek için sabredilecek ortamda yok hiç ^^ bunun için 4.9 üzerine ekledik özellikleri kısacası 4.9 kullanıyorsunuz bu sorunu yaşayan 2-3 kişiden birisindir belki yinede çözüm arıyoruz sizin için ( bütün sorun botta olmayabilir kullandığın işletim sisteminin güncelliğide fark ediyor )

Peki Onun yerine oraya açık olan clientle başlat seçeneğini koysanız daha iyi olmazmı? Onu kaldırmanız hata olmuş
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Peki Onun yerine oraya açık olan clientle başlat seçeneğini koysanız daha iyi olmazmı? Onu kaldırmanız hata olmuş

Bypassız girersen aynı işlemi yapmış oluyorsun ,normal girip oyundan açmış gibi yani

fakat diğer kullanıcılar bypassız girdiği için oyun içerisinde bağlandığında dc olabiliyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende problem yok bence clientini kontrol et

Birader sende sorun olmayabilir konulara bak 3 kişi konu açmış demekki böyle bi sıkıntı var 4.9u açan pc neden 5.6 yı açmıyor denilen herşeyi yapmama rağmen çözüm arıyolarmış adamlarda suç bulmuyorum zaten adamlar uğraşıyor
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...