Jump to content
  • Kaydol

Gmr Oynayacaklar Konuya...

rasmus5534
 Share

Önerilen Mesajlar

Öncelikler Selamn aleyküm arkadaşlar
Online hile üyeleri olarak bir clan kurmayı düşünüyorum Melee clan olacak Aşağıda şartları okuyup Bana özelden mesaj atabilirsinz eğer gelmek istiyorsanız.
Şartlar:
1-Oyun ağırlıklı değil arkadaş ağırlı olacak
2-Hiçbir türlü İtem muhabbeti yapmayacak İtem muhabbeti yapan direk atılacak
3-Pklar legal olacak item kasma lwl kasma vs illegal olabilir çaktırmadan biggrin.gif
4-Her türlü Clan üyeleri birbirine yardımcı olacak itemden tutun Koxp Multiclient tarzı programlara kadar
5-Gündüz 12.00-19.30 Arası Gece 12.00-2.30 arası online olmak (Çalısan arkadaslar gündüz giremeyebilir.Ramazan sebebi ile böyle düşündüm arada diğer dünya içinde çalışmak lazm biggrin.gif
6-Ağır derecede clan üyelerine veyahut başka playerlere küfür etmek clandan atılma sebebidir.
7-Pk esnasnda sebebsiz direk oyundan çıkmayacak kişiler gelsin.(Extra durumlar hariç.)
8-Oyunda kc ye para vermeyecek kişiler El birliğiyle kcmizide yapacağız oyuna para verme taraftarı değilim ( Çok zenginiz vericem diyenler kendi bilir biggrin.gif )
9-Clanca hareket ettiğimiz zamanların dısında İsteyen istediğini yapar.
10-Arkadaşlar çoğu kişi çalıstığı için gündüz online olamıyor pk çoğunlukla gece 12 den sonra olacak Ben priest olacağım gündüz 2 kişi bile olsak pkmızı atarız asıl pk gece başlayacak.

Evet Arkadaşlar böyle yarın saat 12 gibi geleceklerle Ko zonede toplanıp bir antreman yapalm server açılana kadar Gece 12.00 da toplanırız 
Gelecek Arkadaşlar Şahsıma Özelden mesaj atsınlar face adreslerini göndersnler Ben yarın size ulaşıcam... 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...