Jump to content
  • Kaydol

[ Levfon ] Kimdir , Ne ayaktır ?

Levfon
 Share

Önerilen Mesajlar

12 senelik Knight online playerıyım türkiyedeki ilk pvp server oyuncularındanım diyebilirim 2005 senesinde başladı private server hikayem kuzenim sayesinde fransız serverında oynuyorduk v1098 di. Sanıyorum ki o zamanlar bir çoğunuz pvp ne bilmiyordunuz bile( yanlış anlamayın öyle kendimi yüceltmek için falan söylemiyorum ) ilk tbl mi 2006 da yaparak sundriestten sherion görüntüsünde flame shard çekerek private illegal hayatına atıldım. Oturduğum semte private alışkanlığını getirdiğimi söyleyebilirim yani kısacası benim için pek çok şey ifade etmekte bi çok büyük server organizasyonunda yer aldım bugüne kadar gerek yönetim gerek destek amaçlı tbl, database ve client editleriyle uğraştım bu arada 24 yaşındayım şuan üniverstede programlama okuyorum bu forumuda yeni farkettim beni bu foruma çeken şeyinde gezerken dikkat ettiğim hiç bir boş muhabbetin dönmemesiydi  burada olduğum için mutluyum elimden geldiği kadar herkese yardımcı olmaya çalışacağım sorunlarıma çözüm getiren arkadaşlarımada şimdiden teşekkürler hepinize merhaba ... 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...