Jump to content
  • Kaydol

TBL Geçirme Programı + TBL Yapımı

DEVILCRAFT
 Share

Önerilen Mesajlar

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

300-500 liraya tbl satan mahluklar gördüm şu günlerde bende az bi vaktimi ayırıp böyle ufak bişey yaptım işinizi görür.

şimdilik sadece skill_magic_main tablosunu ekledim eklenmesini istediklerini konu altına yazarsanız eklerim.

Kullanımı:

[SPOILER]indirdiğiniz dosyanın içerisinde Dxta isimli bir klasör olcak onu oyunun içine atın.Dxta klasörünün içerisinde Skill_magic_main tablolarını görceksiniz istediğiniz gibi editleyebilirsiniz.yakalanma vb durumu olmaz. Rar sifresi devil-crafty .UskoTBLProject.exe ile oyunu açıyorsunuz kullanımı çok basit.[/SPOILER]

Program link : https://yadi.sk/d/wnOd7Ywbiw4mg

Rar şifresi spoiler içerisinde.

Tbl editlemeyi bilmeyen arkadaşlar için gerekli program :

https://yadi.sk/d/hFTCbF8riw4n5

Programı açınca üstten File yi seçin.Open 18xx yapın Dxta klasöründeki tabloyu seçin oyun ingilizce ise sonu _us olanı Türkçe ise sonu _tr olanı seçeceksiniz.biraz bekleyin tablo yüklenecek 5 sn falan.evet tablo karşınızda.skiller isimleri ile birlikte yazar zaten.

5. Sütun Skill Animasyonu:

•   Karakter skilli atarken nasıl bi şekle gireceğini belirler.

23. Sütun El hızı

•   Adı üstünde namı diğer yarım el yapılan sütun.sayıyı azaltırsanız el hızlanır.

24. Sütun Skill Cooldown

•   skilli attığınız zaman bi dönme süresi olur bir sonraki atışa kadar         beklemeniz gereken bir süre var.bu süre saniye / 10 olarak girilecek.10 = 1 saniye

28. Sütun casting failed yüzdesi:

•   100 yaparsanız o skillde casting yemezsiniz

31. sütun skill mesafesi:

•   hemen hemen tüm skillerde vardır skill mesafesi sınırı.skill failed - too far yazar sağ alttada.bu sayıyı ne kadar arttırırsanız o kadar uzağa o skilli atabilirsiniz.

düzenlemeyi bitirince sol üstte disket şeklinde bi resim var ona basın biraz bekleyin anlamsız bi uyarı verecek ondan sonra kapatın tbl kullanıma hazır.

cheat engineye nasıl uyarlayabiliriz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
 Share

• Yeni Oluştur...