Jump to content

DevilCrafty Koxp Platformuna Hoş Geldin!

Yıllardır Süren Kalite ^^
Daima Güncel Koxplar!
Yerini Almak İçin Hemen Üye Olup Bizlere Katılabilirsin!
Üye Ol!
Darkness

[Eski] Tech Pedal Assasin Edition ( Cracked )

Önerilen Mesajlar

Bazılarına inat ve hoşgeldin hediyesi olarak paylasıyorum foruma :)  , kullanımı basit cözersiniz zaten program hakkında ufak bir özet geceyim;

açılışta hata ekranı gelecek tamama basınca pedal sayfası acılacak sonra kullanırsınız istediğiniz gibi.

İndirme Linki : https://yadi.sk/d/K69aauSfjV9ku

VirusTotali unutmayalım :) : https://www.virustotal.com/tr/file/70a998e02ec938939b3108c42fe9ae27a2ff84c204c35ea7acd57e9eabb5d368/analysis/1443869769/

o9Ql6R.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

heralde koyu vırus programını kapatarak gırıyorum yoksa vırus buluyo bı cozumu varmıdır bunun?

chrome yap ismini hazır bir ton chrome açıkken anlamaz klasör ismi yeri ile de uğraşma google chrome neredeyse oralarda bir yere koy işte 

tarihinde DEVILCRAFT tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şuan güncel soacsta eski makroların bazı sevdiğim özelliklerini kullanmak istiyorum mümkümse ( örneğin: hp ve mp % sini ayarlardım ve uygun slota potları yerleştirerek hp ve mp düşüşü algıladığında otomatik basardı. Yani tam makro gibi değil de az da olsa bi alışveriş oluyordu makro ile oyun arasında. o tarz birşey arıyorum) Hali hazırda bu mantıkla çalışan makro yada herhangi bir hile var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şuan güncel soacsta eski makroların bazı sevdiğim özelliklerini kullanmak istiyorum mümkümse ( örneğin: hp ve mp % sini ayarlardım ve uygun slota potları yerleştirerek hp ve mp düşüşü algıladığında otomatik basardı. Yani tam makro gibi değil de az da olsa bi alışveriş oluyordu makro ile oyun arasında. o tarz birşey arıyorum) Hali hazırda bu mantıkla çalışan makro yada herhangi bir hile var mı?

var vereyim istersen ? script sistemiyle calısıyor yani oyunu seciyorsun resımlere bakarak hp mana pot ve minor basıyor :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

var vereyim istersen ? script sistemiyle calısıyor yani oyunu seciyorsun resımlere bakarak hp mana pot ve minor basıyor :D

Çok isterim, tam ihtiyacım olan şey o. Özelden yada ayrı bir post açarak benimle paylaşır mısın? Post açarsan da bana özelden bilgi verirsen gözden kaçırmamış olurum. Teşekkürler şimdiden kardeşim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.