Jump to content
  • Kaydol

Valiance Clan Yeni Ekip arkadaşları arıyor !


Server Tanıtım
 Share

Önerilen Mesajlar

MerhabaValiance Kimdir ?
Valiance Clanı 2011 yılında Eukonun çıkmasıyla birlikte Callisto serverinda kurulmuştur. Bulunduğu serverin En iyisi olmayı Becermiş ve bünyesi altındaki bütün üyelerinin Knight Online hayatı boyunca

yaşayamadığı bir çok şeyi yaşatmıştır.
Yapılan bu güzel topluluğun amacı oyun oynarken güçlü dostluklar kurup , değerli anılar kazanıp , güzel vakit geçirmektir.

Valiance Hedeflerimiz Nelerdir ?
Valiance Clanı Bünyesi altındaki bütün üyelerimizin Sosyal hayatını göz ardı etmeksizin oynadığımız oyun içerisinde en tepede bulunmak,eğlenceli vakit geçirirken güçlü dostluklar kurmaktır.

Valiance Katılım Şartları ?
~Valiance Clanı bünyesindeki bütün ekip üyeleri Clan başkanı ve Clan yönetiminin almış olduğu kararlara uymalıdır yada farklı alternatif çözümler üreterek clan içerisinde oylamaya sunmalıdır.
~Valiance Clanı bünyesindeki bütün ekip üyeleri Yaş gözetmeksizin bütün üyelere SAYGI duymalıdır.
~Valiance Clanı bünyesindeki bütün ekip üyeleri Oyuna girmeden Team Speak 3 adresimize bağlanmalıdır.
~Valiance Clanı bünyesindeki bütün ekip üyeleri en az 18 yaş üstünde olmalıdır.
~Valiance Clanı bünyesindeki bütün ekip üyeleri arasından biri bile rahatsız olduğu taktirde küfürlü , argo kelimeler içeren konuşmaları kesmeli yada başka bir odada bire bir konuşmalıdır.
~Valiance Clanı bünyesindeki bütün ekip üyeleri Item , np , Karakter üstünlüğü , eski , yeni ayırdım etmeksizin eşittir.
~Valiance Clanı bünyesindeki bütün ekip üyeleri bulunacağımız etkinliklerde katılamayacağı zamanı clan yetkililerine iletmelidir.


Valiance İletişim
www.facebook.com/ValianceClan
Sayfasındaki durum güncellemesinin altına Katılmak istediğini beyan eden bir yorum ile başvurabilir en kısa sürede dönüş yapılıp görüşmeler yapılır.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

×
×
  • Yeni Oluştur...