Jump to content
  • Kaydol

WHAFF Rewards GÜNDE $5 Kazan! ÖDEME KANITI MEVCUT !


M3HM3TK4
 Share

Önerilen Mesajlar

Merhaba sevgili arkadaşlar bugün sizlere Whaff Rewards adlı android uygulamayı tanıtıcağım. uygulama çok kolay kazandırıyor ve cok yüksek paralar kazanma sansınız var.Önceliklenasıl kazandırdığı hakkında kısa bilgi vereyim. uygulamanın size sundugu diğer uygulamaları indirerek veya video izliyerek Facebook arkadaş davet ederek çok yüksek meblalarda kazanabiliyosunuz.

Öncelikle Kurulumla Başlıyalım.
Sizin yapmanız gerekenler sadece; 
1) Play Storeden WHAFF Rewards İndirmek. 
2) Facebook hesabınız ile giriş yapmak.İsteseniz fake hesap ilede giriş yapabilirsiniz.
3) İnvite KOD Yerine CA89338 Yazarsanız kayıt olur olmaz para ile başlarsınız.(Bu kod sayesinde giriş yaptınızda Hem siz hem ben para kazanırım.) 
4) Artık kazanmaya hazırsınız.Oturdugunuz yerden keyfini çıkartın. 

Para Kazanma Yolları ;
1) Premium Picks:Bu kısımda genelde bir oyun verilir ve sizden günde 5 dk bu oyunu oynamanız falan istenir. Bu isteği yerine getirirseniz belli bir miktar para kazanırsınız. Ayrıca oyunu silmezseniz de gün başına belli bir miktar para kazanırsınız. 

2) Whaff Picks: Burada da google play'den seçilmiş oyunlar verilir bunları indirirseniz ne kadar kazanacağınız altında yazar. Bu oyunları indirip 10 saniye açık tuttuktan sonra bildirimlere paranızın geldiğine dair bir bildirim gelecektir. Geldikten sonra oyunu silebilirsiniz.

3) Other Picks: Bu kısımda 4 adet farklı şirketin yaptığı reklamlardan sizden istenen şeyi yaparak para kazanabiliriz. Genelde anket doldurma, küçük oyunlar indirme vb. şeyler istenir. 

4) Ayrıca uygulamanın facebook sayfasını beğenerek, google play sayfasında oy vererek, facebook arkadaşlarımızı davet ederek, ve ana menüde en sol kısma gelip "friends invite" kısmından kendi kodumuzu alıp uygulamaya yeni başlayanların girmesi için kodumuzu vererek para toplayabiliriz. Hemen unutmadan söyleyeyim, eğer benim sayemde bu uygulamayı kullanmaya başladıysanız girişte referans kodu kısmına 
CA89338 yazarsanız memnun olurum. Hem siz hem de ben 0,30 $ kazanmış olacağız.
 

ÖDEME YÖNTEMLERİ;
1-Xbox Live Grid Card 
2-Amazon Grid Card 
3-Google Play Grid Card 
4-Steam Grid Card 
5-Facebook Grid Card 
6-İTunes Grid Card 
7-PAYPAL


 

ÖDEME KANITI BANA AİTTİR...
jVLOEJ.png
tarihinde M3HM3TK4 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

×
×
  • Yeni Oluştur...