Jump to content
  • Kaydol

Turbobit - Dosya Yükle Para Kazan


murat1310
 Share

Önerilen Mesajlar

Turbobit - Dosya Yükle Para Kazan
 
İnternetten Para Kazanma Yöntemleri - Dosya Yükle Para Kazan
 
 
   Dosya yükleyerek para kazanma son günlerde iyice meşhur olan para kazanma sistemlerinden bir tanesi. Bir çok dosya yükleme sitesi kendi partner programlarını oluşturmuş durumda. Bu durum özellikle download siteleri için bulunmaz Hint kumaşı diyebiliriz. Tabi dosya yükleyerek para kazanmak için illa bir web siteniz olması gerekmemektedir. Şimdi sizlere dosya paylaşım sitelerinden Turbobit'in Partner programını anlatmaya çalışacağım.
 
turbobit.jpg
 
Dosya Yükle Para Kazan
 
   Turbobit en fazla kullanılan dosya paylaşım sitelerinden bir tanesi. Partner programı da en fazla kullanılanlardan. Peki Turbobit'ten nasıl para kazanırım? Turbobit'e üye olduktan sonra minimum 0,5 mb maximum 100 GB dosya yüklüyoruz. Daha sonra bunu web sitenizde, üye olduğunuz forum sitelerinde yayınlıyoruz. Sonra biri dosyalarınızı indirdikçe siz para kazanıyorsunuz. Tabi bu durum dosya paylaşan site sahipleri için çok avantajlı. Eğer bir dosya paylaştığınız siteniz varsa (Program indirme, video indirme, mp3 gibi) bu durum sizin için iyi bir kazanç sayılabilir.
 
Nasıl ve Ne Kadar Para Kazanırım?
 
dosya yükle para kazan
İnternetten para kazan
Turbobit'te 3 çeşit para kazanma sistemi var. 1.si yüklediğiniz dosyalar indirildikçe para kazanırsınız. 2.si alt üyelerinizden para kazanırsınız. 3.sü Yaptığınız satış başı para kazanın.
 
   1. İndirildikçe para kazan: Turbobit 1000 indirme üzerinden değerlendiriyor ve dosya boyutuna göre bu rakam değişiyor. Her 1000 indirmeye belli bir miktar para kazandırıyor. Örneğin; 500 mb'lık bir dosya yüklediniz. bu dosyayı indiren her 1000 kişi için 12$ kazanırsınız. Fiyatları aşağıda görebilirsiniz.
 
Fiyatlar
1Mb – 4Mb > $3
 
5Mb – 9Mb >$4
 
10Mb -49Mb > $6
 
50Mb – 99Mb >$7
 
100Mb – 249Mb > $9
 
250Mb – 1500Mb >$12
 
1500Mb – 100Gb > $15
 
2. Alt üyelerinizden kazanın: Sizin aracılığınız ile siteye üye olanların kazandıklarından %20 komisyon alırsınız. 
3. Yaptığınız satış başı para kazanın: Sizin aracılığınız ile Turbobit'e ücretli üye olanlardan belli bir miktar komisyon alırsınız.
 
   Minimum ödeme tutarı 10$'dır. 10 $' a ulaştığınızda paranızı Paypal hesabınıza çekebilirsiniz.
 
 
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Costaction.com ve turbobit.net i birleştirdikten sonra turbobitten yüklediğin dosyayı herhangi bir sitetede paylaşabilirsin      

   Eğer sorarsanız sen nasıl kazanıyorsun  ben turbobit.net te upload yapıp  bc.vc de linki kısaltıyorum  bu şekilde 2 şekilde para kazanıyorum ben böyle yapın derim yinede siz bilirisniz 

 

link ömrü 40 gün ile 45 gün arası değişiyor sonrası link siliniyor bi daha upload etmek zorundasın 

 

Herkese Kolay Gelsin

Link Checker gibi bir programın olacak bildirim yapıp yada yüksek kapasiteli bir sunucuda (hdd ve internet hızı olarak) buraya kurulum yapıp otomatik olarak kırık linki tespit edip tekrardan yükleyip biraz daha ileri gidersek paylaştığın sitende linkleri tazelemesi gerekecek

tarihinde DEVILCRAFT tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

  • 2 weeks later...
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

×
×
  • Yeni Oluştur...