Jump to content
  • Kaydol

19xx de bazı sorunlarr

bnikaido
 Share

Önerilen Mesajlar

oto kutu tam çalışmıyor 5-6 kere denemeden sonra çalışıyor 

sadece listede aynı şekilde 5-6 kere hepsine tıklıyon listeye tıklıyon şansa tutarsa

priestte buf ac bazen atmıyor takı cıkartıp takman gerekiyor 

Oto kutuda sorun yok sadece listede toplamada sıkıntı var [ düzeltilecek ]
Buff ac ise oyunun char hpsini algılaması gerekli ya damage yemen gerek yada takı çıkarıp takmak ( eğer algılamazsa tabi )

Gozunuzu seveyım ya 7.0.4 e geri dönün yeni versiyonda her yerden sorun cıkıyor

7.0.4 le aynı şuan 7.0.5 ile sadece multi eklendi ( 7.0.6 ile kutu kırdırma eklendi )

anlayacağın botta her hangi bir özelliğe dokunulmadı.

tarihinde DEVILCRAFT tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oto kutuda sorun yok sadece listede toplamada sıkıntı var [ düzeltilecek ]
Buff ac ise oyunun char hpsini algılaması gerekli ya damage yemen gerek yada takı çıkarıp takmak ( eğer algılamazsa tabi )

7.0.4 le aynı şuan 7.0.5 ile sadece multi eklendi ( 7.0.6 ile kutu kırdırma eklendi )

anlayacağın botta her hangi bir özelliğe dokunulmadı.

ama hocam sole bişi var ben diger ücretli multiyi kullanıyorum oyuna gırıyorum 8 clıent %30 cpu yıyor maksımum botu dahıl edıyorum clıentlere %100 oluyor daha 4. clıentte 7.0.4 de bole bı olay yoktu + suan 8 clıent actıgımda charlar oyunda durmuyor catır catır dc oluyorlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ama hocam sole bişi var ben diger ücretli multiyi kullanıyorum oyuna gırıyorum 8 clıent %30 cpu yıyor maksımum botu dahıl edıyorum clıentlere %100 oluyor daha 4. clıentte 7.0.4 de bole bı olay yoktu + suan 8 clıent actıgımda charlar oyunda durmuyor catır catır dc oluyorlar

Aktaya iletirim gerekirse kendimde test ederim sende ki multi client ile koxptaki multiclientlerle bağlantısı olabilir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kardeş multi olduğu içinmi maden roto ayarlarını kaydetmiyor her dc de roto ayarlamak zorunda kalıyoruz  oto rotada bi işe yaamıyor heryerden geciyor multi geldiğinden beridir kaydetmıyor 7.0.4 hiç bir sıkıntı yokdu 7.0.5 geldiğindede 7.0.4 kulanıyordum bence multi sıkıntı cıkarıyor herseferinde roto sorun olıuyor .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kardeş multi olduğu içinmi maden roto ayarlarını kaydetmiyor her dc de roto ayarlamak zorunda kalıyoruz  oto rotada bi işe yaamıyor heryerden geciyor multi geldiğinden beridir kaydetmıyor 7.0.4 hiç bir sıkıntı yokdu 7.0.5 geldiğindede 7.0.4 kulanıyordum bence multi sıkıntı cıkarıyor herseferinde roto sorun olıuyor .

Dostum yönetici olarak çalıştır koxpu ve ayarları kaydet butonunu kullan "rota"nı ayarladıktan sonra. Başka konulara da bilgisiz yorum yazmazsan sevinirim

tarihinde DEVILCRAFT tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...