Jump to content
  • Kaydol

19xx maden yapanlar için hafifletilmiş client

ByKAYA
 Share

Önerilen Mesajlar

19xx Bütün serverlara göre ayarlanmış hafifletilmiş  object ve fx dosyası 

Kullanımı :  Clientin içerisindeki Object ve Fx dosyasını silip  rar'dan çıkardığınızı  atın ve oyuna girin bu kadar 

• İndirme Linki :  TIKLA İNDİR  
  • Rar Pas : ByKAYA              
  •                (Büyük Küçük Harf Duyarlıdır )

Edit DevilCraft : Options ayarlarınızı da bu şekil ayarlayın.

Screenshot_53.png

tarihinde ByKAYA tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hadi be teşekkür ederiz amma ve lakin büyük üstadın ellerindende görmek istiyorum @DEVILCRAFT dosya temizmi el atarmısın rica etsek güvenebilirmiyiz

Client dosyaları olduğu için sorun olmaz içinde, çalıştırılabilir dosya barındırmaz çünkü tabi koyanlar olabilir onları söylersiniz ama indirdim baktım sorun yok dediklerini yap ve dene

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Client dosyaları olduğu için sorun olmaz içinde, çalıştırılabilir dosya barındırmaz çünkü tabi koyanlar olabilir onları söylersiniz ama indirdim baktım sorun yok dediklerini yap ve dene

Adamın dibi ya adamın kare köküsün. teşekkür ederim ilginden dolayı hayırlı geceler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

19xx Bütün serverlara göre ayarlanmış hafifletilmiş  object ve fx dosyası 

Kullanımı :  Clientin içerisindeki Object ve Fx dosyasını silip  rar'dan çıkardığınızı  atın ve oyuna girin bu kadar 

5 post sınırı vardır

Edit DevilCraft : Options ayarlarınızı da bu şekil ayarlayın.

post-1-0-89616700-1451618602.png

Bro client güzelde şöyle bir sorunum var; Normalde 5sanıyede girdiğim oyuna şimdi 5dk data yüklüyor var mı bir bilgin?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet @DEVILCRAFT ilginden dolayı teşekkür ederim böyle büyük bir şeyin altında yine tabikide senin imzan olmadan olmaz.

son olarakta bir isteğim olacak gözlemlerime göre golden mattock kazı yaparken yere vururken  ufak bır efekt yapıyor ve bu cıddı anlamda kasma yapıyor bunuda ortadan kaldırdıgımızda sorunlar cozumlenmıs olacaktır. :) @byKAYA seninde ellerin dert görmesin.

tarihinde Zaaf tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

•  Wonnick changed the title to 19xx Maden Yapanlar İçin Hafifletilmiş Client
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...