Jump to content
  • Kaydol

Xskip mi güncellendi

dostlarsa
 Share

Önerilen Mesajlar

Hala sorun yok güncelleem gelmiş ama koxpla alakası yok diyor

onca kişi demiş

1. charı giriyoruz sorun yok 2. ve daha fazlasına ya girerken yada girince donup oyundan atıyor

her serverda olmayabilir ama ben roniadaym ve bu sorun var

Hatırlarsanız koxp 1 ay kapalı kaldığındada alemgamede vs. çalışıyodu

İnsan bi ilgilenir

Girer oyuna bi dener ya direk inkar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

jV3gGn.png

Bide koxpla alakası yoktur diyosunuz sizin kadar ilgisiz ve kullanıcısına kötü davranan koxp sahibi görmedim ben

Direk oyunda geçen noticedir

size iyilik yaramıyor cidden oyundaki kasmalar onların sorunu diyordum kimse inanmayıp boku bize atıyordu noticedede yazıyor ayrıca
hile için çalışma yaptıkları şeyide bu konuda anlattım xSkip Güncellemesi Hakkında halen inatla devam edin bu yorumları atmaya

tarihinde aktay28 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

jV3gGn.png

Bide koxpla alakası yoktur diyosunuz sizin kadar ilgisiz ve kullanıcısına kötü davranan koxp sahibi görmedim ben

Direk oyunda geçen noticedir

Ne diyorsun usta sen ? Ne koxpu ne alakası, xskip güncellenmiş yada güncellenmemiş, homekoworldde geçen notice aynen şöyle ''Oyundaki donmalar ve kasmalar xskip kaynaklıdır, xskip kullanan serverların hepsi aynı dertten muzdarip'' Yok güncellenmiş yok güncellenmemiş, giremiyorum, multi açamıyorum, multi niye açılmıyor,bot niye evimize gelip süpürge yapmıyor,bulaşık yıkamıyor. Eleştiriyse eleştiriyi bizde yapıyoruz ama yerinde eleştiri insanların kişisel gelişiminde ve yaptığı işte ilerlemesi için faydalıdır.Yersiz yapılan eleştiri ise bok atmaktan başka bişey değildir.Adamlar ellerinden geleni yapıyor ilgilenmeye çalışıyor,ama bugun benim bile sinirim bozuldu şu olanlara.Adam konu açmış multi nasıl çalıştırılır yapılır diye yetmemiş video çekmiş.Ulan amacınız ney bok atmak mı ? Daha ne yapsın lan bu adamlar,bugun bu adamlar olmazsa su an elinde olan koxpta olmayacaktı kullanamayacaktın,gidip sacma sapan virüslü koxplarla ugrasacaktın.Azıcık takdir etmesini bilin.Terbiyesizlik yapmayın.Begenmeyen varsa da almasın kardeşim ! Yöneticilerden ricamdır.Koxp sayfasına koxpu alacak arkadaşlar için koxp fiyatı olarak 20 lira ve 1 adet beyin diye not düşülsün.Bu ne lan yeter vallahi bana daral geldi.Adamların yerinde olsam kapatırım koxpu kendim takılırım serverlarda kendim kullanıp egomu tatmin ederim.Nedir bu çekememezlik aaaaa yetti artık be !

Şimdi bir kaç kendini bilmez denyo çıkıp yalaka diyecektir.O arkadaşlar gelmeden yazayım.23 yaşındayım bu zamana kadar ve bundan sonrada, haklının yanında haksızın karşısındayım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne diyorsun usta sen ? Ne koxpu ne alakası, xskip güncellenmiş yada güncellenmemiş, homekoworldde geçen notice aynen şöyle ''Oyundaki donmalar ve kasmalar xskip kaynaklıdır, xskip kullanan serverların hepsi aynı dertten muzdarip'' Yok güncellenmiş yok güncellenmemiş, giremiyorum, multi açamıyorum, multi niye açılmıyor,bot niye evimize gelip süpürge yapmıyor,bulaşık yıkamıyor. Eleştiriyse eleştiriyi bizde yapıyoruz ama yerinde eleştiri insanların kişisel gelişiminde ve yaptığı işte ilerlemesi için faydalıdır.Yersiz yapılan eleştiri ise bok atmaktan başka bişey değildir.Adamlar ellerinden geleni yapıyor ilgilenmeye çalışıyor,ama bugun benim bile sinirim bozuldu şu olanlara.Adam konu açmış multi nasıl çalıştırılır yapılır diye yetmemiş video çekmiş.Ulan amacınız ney bok atmak mı ? Daha ne yapsın lan bu adamlar,bugun bu adamlar olmazsa su an elinde olan koxpta olmayacaktı kullanamayacaktın,gidip sacma sapan virüslü koxplarla ugrasacaktın.Azıcık takdir etmesini bilin.Terbiyesizlik yapmayın.Begenmeyen varsa da almasın kardeşim ! Yöneticilerden ricamdır.Koxp sayfasına koxpu alacak arkadaşlar için koxp fiyatı olarak 20 lira ve 1 adet beyin diye not düşülsün.Bu ne lan yeter vallahi bana daral geldi.Adamların yerinde olsam kapatırım koxpu kendim takılırım serverlarda kendim kullanıp egomu tatmin ederim.Nedir bu çekememezlik aaaaa yetti artık be !

Şimdi bir kaç kendini bilmez denyo çıkıp yalaka diyecektir.O arkadaşlar gelmeden yazayım.23 yaşındayım bu zamana kadar ve bundan sonrada, haklının yanında haksızın karşısındayım.

Bunu söyleyen adam konudaki mesajların yarısını okumamış

Allah bilir koxpuda kullanmıyodur

Sanki bedava dağıtıyolar koxpu

Parasını veriyomuyuz veriyoruz

Bi emek var kabul ama bizde parasını veriyoruz sonuçta aylık 40 tl az bi apra da değil uskoda bile bu fiyatlar yoktu sesimizi çıkarmadık zamlara

1 günde güncellenece kbieşy de değildir ona da eyvallah deriz 

Ancak bu adam bunca kişinin sorun olduğun söylemesini hiçe sayıp koxpta sorun yok diyor ayrıca üslubuda çok yanlış
Zaten sürekli takip edeirm forumu sadece bu konuda değil devilcraft konuşmasını bilmeyen birisi

Sen de 23 yaşıdnayım yazmışsın ama o bahsettiğin beynin yaşla alakası yok yalakalıktan başka bişey dğeil bu yaptığn
Osmanlı da bu yaptığın için çok güzel bi kelime var ancak forum kuralları gereği söyleyemem 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Donma'lar v.s koxptan kaynaklanmıyordur , xSkip'in genel güncellemesi'nden kaynaklıdır , legal girenlerde bu sorunu yaşamakta . ancak xskip güncelleme getirdikten sonra bot pasif hale gelebilir. bunun ıcın calısmalar gerekmekte.

Merhaba Arkadaşım; Xskip güncellemesinde bir sorun olduğu belli ancak ne zaman düzelir Allah bilir.

tarihinde murat2446 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir daha mal mal konuşan olursa direk ban atıyorum haberiniz olsun 

amk salaklarına laf anlatamıyoruz resmen, attığı resimde donma kasma sorununu xskip üstleniyor yinede koxpla alakalı diyor ya amına koycam deliricem nasıl bir kafanız var o kafanız nasıl çalışıyor sinir krizi geçirtiyorsunuz bana. almayın o zaman bir daha koxp rahat edelim hep birlikte 

ayağı taşa takılan koxptan diyor amk cidden bu kadar aptal olamaz bir insan inanmıyorum ben şaka filandır :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bunu söyleyen adam konudaki mesajların yarısını okumamış

Allah bilir koxpuda kullanmıyodur

Sanki bedava dağıtıyolar koxpu

Parasını veriyomuyuz veriyoruz

Bi emek var kabul ama bizde parasını veriyoruz sonuçta aylık 40 tl az bi apra da değil uskoda bile bu fiyatlar yoktu sesimizi çıkarmadık zamlara

1 günde güncellenece kbieşy de değildir ona da eyvallah deriz 

Ancak bu adam bunca kişinin sorun olduğun söylemesini hiçe sayıp koxpta sorun yok diyor ayrıca üslubuda çok yanlış
Zaten sürekli takip edeirm forumu sadece bu konuda değil devilcraft konuşmasını bilmeyen birisi

Sen de 23 yaşıdnayım yazmışsın ama o bahsettiğin beynin yaşla alakası yok yalakalıktan başka bişey dğeil bu yaptığn
Osmanlı da bu yaptığın için çok güzel bi kelime var ancak forum kuralları gereği söyleyemem 

Heh aynen yalakalık yapıyorum.Adamlar bunun karşılığında bana her ay ücretsiz koxp veriyorlar.Üstüne birde maaş bağladılar.Bu kadar yazıyı ondan yazıyorum.Bu kadar kişinin sorunu var neden ? 2000 senesinden kalma bilgisayarla koxp acmaya calısırsan sıkıntı cıkar.Adamlar bunu forumlarda belirtmiş.Görüp okuyup hala alıyorsan sonrada cıkıp burda koxp calısmıyor vay efendim bu nasıl koxp diye aglıyorsan ben burda dur derim bu işe.Yok işte sorun yok koxp çatır çatır çalışıyor.Ben kendim kullanmasam yada cevremde kullananlar olmasa tamam eyvallah diyip geçeceğim ama çalışıyor işte.Üslup konuşmasına gelirsek burda evet haklısın kendisinde bir admin üslubu ama gel gelelim konudan çok uzağız.Konumuz üslup değil koxp.Adamlar sayfalarca konu açmış sadece multi için.Evet koxpu kullanmak için 1 adette beyin lazım.Sinir olduğum nokta insanların anlamaması ısrarla koxp problemli diye bağırması.Benim bu satırları yazmam bana hiç bir maddiyat sağlamıyor.Sadece vicdanımı rahatlatmak için yazıyorum.Koxp gayet stabil çalışıyor.Son diyeceğim şey ise, pahalı gelen varsa,beğenmeyen varsa,hoşuna gitmeyen kullanamayan varsa almasın bu koxpu,alıyorsada gelip burda ağlamasın olay bu kadar basit.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...