Jump to content
  • Kaydol

Casper Nirvana Nb 15.6 "işlemci ayağı kırılmış" Sorunu , Lütfen Yardım

4Camenta
 Share

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar 3 senedir bir nirvana laptopum var, bilgisayarımda oyun oynuyorum hiç bir problemi yoktu. fakat fanı cok sesli dönüyor diye her zaman yaptıgım gibi içine hava tutup temizledim. Daha sonra actıgımda oyun actıgım an kapanmaya basladı. Daha önce bu tür kapanmalar fan cok toz topladıgında olurdu fakat daha yeni temizledim. Actıgım gibi en ufak bir yüklenmede kapanıyor. Film dahi izlenmiyor. Bilgisayarcıya götürdüm arkadaş işlemci ayaklarından 1i kırılmış dedi. Çok güvenemedim 40 tl para istedi parasından değil ama güvenemedğimden yaptırmadım garantide vermedi olur yada olmaz bilemem denerim dedi. Öneriniz nedir çözümü varmıdır başına gelen varsa yardımcı olabilir mi şimdiden teşekkürler. 

@devilcrafty

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sorunu çözemediyse parasını vermezsin yoksa neden boş yere para veresin ki. Biliyorsa yapar bilmiyorsa öyle konuşur başka yerde dene şansını vede bilgisayarını tamamen soğuk bırak sonra aç direk oyuna gir o arada elini alt tabakaya koy çok ısınma var mı vede görev yöneticisini açıp cpu kullanımına bak

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sorunu çözemediyse parasını vermezsin yoksa neden boş yere para veresin ki. Biliyorsa yapar bilmiyorsa öyle konuşur başka yerde dene şansını vede bilgisayarını tamamen soğuk bırak sonra aç direk oyuna gir o arada elini alt tabakaya koy çok ısınma var mı vede görev yöneticisini açıp cpu kullanımına bak

öncelikle teşekkürler yorumunuz için , en ufak bir ısınma yok oyuna girdiğimde anda yada film actıgım anda kapanıyor. ama mesela annem okey oynarken bir sorun olmuyor . cpu kullanımınada bakıcam şimd i

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yardımcı olur mu bilmiyorum fakat eskiden casper nirvana laptopum vardı orjinali vista filan dandirik bir şeydi ^^ film açtığında kapanırdı hemen ( win7 iken )
windows xp kurdum sonrasında bu sefer film açtığımda kapanmıyordu fakat ısınma sorunu vardı bir müddet sonra diz yakacak dereceye geliyordu o zaman kapanıyordu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...