Jump to content
  • Kaydol

19xx tbl animasyon ekleme

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar tbl editör kullanarak skill magic main ustan değil de başka tbl den karakterin animasyonunu nasıl değiştiriyorduk örneğin mage karakterim skeleton şekline dönüsüyor skeletonmus gibi tsliymis gibi nova atıyor bunu hangi dosyadan ve nasıl hangi kodlarla yapıyorduk bilen yardımcı olabilecek bir arkadaş bilgilerini paylaşırsa cok memnun olurum hayırlı günler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok teşekkür ederim en kısa zamanda üstüne düşüp faydalı bir paylaşımda bulunmaya çalışacağım,xskipin yeni gelen güncellemesiyle oyuna girerken skill magic main us ve türevi tblleri güncelleyip eski haline çeviriyor,yani editlenen tbl eski editlenmemiş değerlerini alıyor xskip yüklemeyi yaptıktan sonra oyunu suspendleyip editli tblyi dataya atarak yapmayı denedim yine yemedi fakat  animasyon dosyalarıyla oynayarak yarım el yapabileceğimizi düsünüyorum.Şevki bizden korksun :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok teşekkür ederim en kısa zamanda üstüne düşüp faydalı bir paylaşımda bulunmaya çalışacağım,xskipin yeni gelen güncellemesiyle oyuna girerken skill magic main us ve türevi tblleri güncelleyip eski haline çeviriyor,yani editlenen tbl eski editlenmemiş değerlerini alıyor xskip yüklemeyi yaptıktan sonra oyunu suspendleyip editli tblyi dataya atarak yapmayı denedim yine yemedi fakat  animasyon dosyalarıyla oynayarak yarım el yapabileceğimizi düsünüyorum.Şevki bizden korksun :D

bu dediklerini c.e den deneyeceksen bende denedim ama olmuyor belkide ben bir yerde yanlıs yapıyor olabilirim :D inş basarılı olursun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dediğin gibi yaptım kecoon olsun,skeleton olsun bütün mob canavarların kodlarını upc_defaultlooks.tbl ye uyguladım ama suan oynamıs oldugum serverda nova ve tekli skill atarken failed veriyor sadece staff vuruyor bunu aşabilirmiyiz  nova atmasını sağlayabilirsek bu tbl cok is görür cok ise yarar suanki haliyle elimde duruyor muhtemelen cogu serverda calısacaktır fakat suan oynadıgım server xskip güvenlik sistemi yüksek bir server olduğu için çalıştıramadım,isterseniz şuanki haliyle paylaşabilirim herkesle fakat bu failed vermeden nova atmasını nasıl sağlarım binbir çeşit monster denedim golem olsun harpy olsun goblin olsun atmıyor nova yardımlarınızı bekliyorum

ÇOĞU SERVERDA BU ANİMASYONU KULLANARAK SKELETON TS'Sİ BASILIYMIŞÇASINA NOVA ATABİLİRSİNİZ ARKADAŞLAR,SADECE BAZI XSKİP GÜVENLİĞİ ÜST DÜZEY SERVERLARDA NOVA VE TEKLİ SKİLL ATARKEN FAİL VERMEKTEDİR,ONUN HARİCİNDE KULLANMAK İSTEYENLER İNDİREBİLİRLER.dipnot:kullanmak isteyenler rarın içindeki dosyayı dataya atarak kullanabilirler.

Link : http://s6.dosya.tc/server5/7st73z/skeleton.rar.html

NOT:Belirttiğim failed sorununu aşabilmem için tbl coder arkadaşlar,tbl editörü arkadaşlar yardım edip bilgi verirse minnettar olurum.

tarihinde rosemarine tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dediğin gibi yaptım kecoon olsun,skeleton olsun bütün mob canavarların kodlarını upc_defaultlooks.tbl ye uyguladım ama suan oynamıs oldugum serverda nova ve tekli skill atarken failed veriyor sadece staff vuruyor bunu aşabilirmiyiz  nova atmasını sağlayabilirsek bu tbl cok is görür cok ise yarar suanki haliyle elimde duruyor muhtemelen cogu serverda calısacaktır fakat suan oynadıgım server xskip güvenlik sistemi yüksek bir server olduğu için çalıştıramadım,isterseniz şuanki haliyle paylaşabilirim herkesle fakat bu failed vermeden nova atmasını nasıl sağlarım binbir çeşit monster denedim golem olsun harpy olsun goblin olsun atmıyor nova yardımlarınızı bekliyorum

ÇOĞU SERVERDA BU ANİMASYONU KULLANARAK SKELETON TS'Sİ BASILIYMIŞÇASINA NOVA ATABİLİRSİNİZ ARKADAŞLAR,SADECE BAZI XSKİP GÜVENLİĞİ ÜST DÜZEY SERVERLARDA NOVA VE TEKLİ SKİLL ATARKEN FAİL VERMEKTEDİR,ONUN HARİCİNDE KULLANMAK İSTEYENLER İNDİREBİLİRLER.

Link : http://s6.dosya.tc/server5/7st73z/skeleton.rar.html

NOT:Belirttiğim failed sorununu aşabilmem için tbl coder arkadaşlar,tbl editörü arkadaşlar yardım edip bilgi verirse minnettar olurum.

onu aktif etmen için bypass lazım. Kimseninde hayrına bypass paylasacagını sanmıyorum forumda :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

onu aktif etmen için bypass lazım. Kimseninde hayrına bypass paylasacagını sanmıyorum forumda :)

Yani aslında amaç yardım dostluk kazanma bu işi parayla sürdürüp insanlara çektiren kişilere karşı herkesin birşeyler öğrenip birbiriyle yaptıklarını paylaşabileceği birbirine yardımcı olabileceği bir platform olması gerekte dediğin gibi öyle olmuyor kimse kalkıp bypassı bana hayrına vermez,birilerine birşeyler öğretmez,daha önce bu konularda kazık yiyen bilgili kişilerde öğrettiği adamlar işi ticarete döktüğü için kimseye güvenemez olmuş ama zaten ben kendi mage clanımla oyun oynayıp keyfini sürüyorum sadece,zaten üniversite öğrencisiyim boş vakitlerimde keyfini çıkarıyorum ve tbl işi konusunda kendim çabalayarak tırmalayarak videolar izleyerek bu işi bilenlerle iletişime geçip hep çabaladım,yeri geldi terslendim ama asla bırakmadım peşini öğrenmek duran bir süreç değil çünkü elbet söylediklerimi anlayan yardımcı olmak isteyen birisi çıkar gelir de bulur sadece keyfim için oynadığım bu oyunda uğraştığım bu alanda bana bişeyler katar,yardımcı olur diye umuyorum ama bakalım hayırlısı :)

tarihinde rosemarine tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yani aslında amaç yardım dostluk kazanma bu işi parayla sürdürüp insanlara çektiren kişilere karşı herkesin birşeyler öğrenip birbiriyle yaptıklarını paylaşabileceği birbirine yardımcı olabileceği bir platform olması gerekte dediğin gibi öyle olmuyor kimse kalkıp bypassı bana hayrına vermez,birilerine birşeyler öğretmez,daha önce bu konularda kazık yiyen bilgili kişilerde öğrettiği adamlar işi ticarete döktüğü için kimseye güvenemez olmuş ama zaten ben kendi mage clanımla oyun oynayıp keyfini sürüyorum sadece,zaten üniversite öğrencisiyim boş vakitlerimde keyfini çıkarıyorum ve tbl işi konusunda kendim çabalayarak tırmalayarak videolar izleyerek bu işi bilenlerle iletişime geçip hep çabaladım,yeri geldi terslendim ama asla bırakmadım peşini öğrenmek duran bir süreç değil çünkü elbet söylediklerimi anlayan yardımcı olmak isteyen birisi çıkar gelir de bulur sadece keyfim için oynadığım bu oyunda uğraştığım bu alanda bana bişeyler katar,yardımcı olur diye umuyorum ama bakalım hayırlısı :)

dedigine katılıyorum cok haklısın artık millet birbirine ögretip birşeyler kazandırmak istemiyor herkes işi ticarete dökmüş durumda nerden ne alsam kardır hesabında ama bi konuda haklılar ögrettigi kişiler işi ticarete döküp milleti dolandırabiliyor. öğretecekleri kişiyi iyi seçerler ise herkese faydalı olabilir devamlı forumda aktif olarak geziyorum hiç bi konu hakkında kimse birbirine yardım etme cabasında değil adama mesaj atıyorum cevap vermeye bile para isteyecek diye korkuyorum gerçekten :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Büyük ihtimalle database den fixlemişler bu sefer yani el kaldırmadan nova atmayı fixledikleri gibi bende araştırıp yaptım 45 leri ve tekli skillerin bazılarını sorunsuz atıyor ,60 ve 70 novalarda  failed veriyor ama devilcrafty koxpa eklenicek diyosa ekler :)  gerçekten dediğiniz gibi bu hayatta bilgi vereceğin kişiyi iyi seçmelisin yoksa bazı zırtolar  herşeyi satmaya kalkıyor :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şuan tbl ile yapılan skeleton olayı eklenecek failed vermesinin sebebi çok hızlı skill atması

forumu devamlı takip eden forumda devamlı aktif olan üyeler için arada öğretici paylasımlar yapsanız olmaz mı ya abi forumda paylasım adına hiç birşey kalmamıs artık eski konulara bakıyorum eskiden daha cok paylasımcı varmıs simdi neden böyle azaldı herkes mi paragöz oldu ne yaptı anlamadım :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

devil crafty ve aktayi zaten bu yönde eleştirebilecek donanıma sahip olmasam da yaptıklarını takdir ediyorum tek sitemim öğrenmeye istekli insanlara da bu yönde bir yardım edilmemesi ve terslenmesi bu alanda bilgi sahibi olabilmeyide güçleştiriyor,ama ben yine bildiğim yolda insanlara faydalı olmak için elimden geldiğince bildiklerimi,yapabildiklerimi yararlı olacağını düşündüklerimi paylaşmaya devam edeceğim,dediğim gibi umarım bu konuda da bizlere yardımcı olabilecek birisi cıkar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

devil crafty ve aktayi zaten bu yönde eleştirebilecek donanıma sahip olmasam da yaptıklarını takdir ediyorum tek sitemim öğrenmeye istekli insanlara da bu yönde bir yardım edilmemesi ve terslenmesi bu alanda bilgi sahibi olabilmeyide güçleştiriyor,ama ben yine bildiğim yolda insanlara faydalı olmak için elimden geldiğince bildiklerimi,yapabildiklerimi yararlı olacağını düşündüklerimi paylaşmaya devam edeceğim,dediğim gibi umarım bu konuda da bizlere yardımcı olabilecek birisi cıkar.

yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum. elbet elimizden tutan birileri cıkacaktır ondan süphem yok  :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

suan aktif olarak calısan tbl varmı acaba yarım el ?

Kardeşim şuanki sistemde xskip yarım el tbl olayının epeyce önüne geçti nerdeyse bitirdi gibi birşey fakat yukarıda cevaplarda vermiş olduğum tbl animasyon tblsidir,oyunda mage karakterleriniz skeleton gibi gözükür ve ts basılıymıs skeletonmus gibi nova atar buna da bir nevi yarım el diyebilirsin fakat kendi oynadığım serverda denedim çalışmadı diğer serverlar için kesin konuşamayacağım ama rcko,alemgame gibi serverlarda oynuyorsan bir dene calısma ihtimali var,ama dataya rar içindeki dosyayı atarken dosyanın orjinalini yedeklemeyi unutma çalışmazsa orjinaline çevirirsin ona göre hayırlı akşamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...